1. urodziny studia DANCE#LOVEit za nami, dziękujemy, że byliście z nami

tort urodzinowy

Pierwsze urodziny studia już za nami…

Mimo iż świętowaliśmy je dwa tygodnie temu, myślami wciąż jesteśmy na urodzinowych wydarzeniach. To był wyjątkowy dzień, pełen emocji, wrażeń, ale przede wszystkim obfity w spotkania, taniec i wzajemne uśmiechy. Z całego serca dziękujemy Wam za to, że byliście z nami i mamy nadzieję, że w przyszłości wspólnie przeżyjemy jeszcze wiele takich eventów.

 

Jesteśmy niezmiernie dumni,

że udało nam się zrealizować wszystkie zakładane punkty programu, a ich przebieg i odbiór przerósł nasze najśmielsze oczekiwania!
➡️ Mamy nadzieję, że wynieśliście jak najwięcej z warsztatów Lindy Hop i będziecie śmiało korzystać na parkietach z nowo nabytych umiejętności.
➡️ Serdecznie gratulujemy wszystkim artystom występującym na DANCE#LOVEit stage, życzymy Wam, aby sceniczne doświadczenie dodało Wam skrzydeł i motywacji do dalszego rozwijania pasji.
➡️ Dziękujemy za wyśmienitą urodzinową zabawę podczas wieczornej imprezy i gorąco zapraszamy na kolejne organizowane przez nasze studio salsoteki.
➡️ Gratulujemy także zwycięzcy konkursu na urodzinową animację i życzymy niezapomnianych wrażeń na festiwalach Que Calor oraz Calle de Timberos.

Po stokroć dziękujemy

wszystkim gościom, kursantom i przyjaciołom naszego studia. Bez Was nasza praca i zaangażowanie nie miałyby żadnego sensu. Jednocześnie serdecznie zapraszamy do wspominania razem z nami urodzinowych wydarzeń! W naszej pamięci na długo pozostanie finał pokazów podczas DANCE#LOVEit stage – wspólny taniec dzieci, kursantów i instruktorów był dla nas wyjątkowym momentem:

Zachęcamy także do śledzenia naszej oficjalnej strony na Facebooku, gdzie już pojawiły się pierwsze urodzinowe zdjęcia:
https://www.facebook.com/pg/danceloveit/photos/?ref=page_internal

DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE!!!