Bachata solo only for ladies – kurs od podstaw

bachata-solo-baner-nowy-kurs-od-podstaw-pazdziernik


BACHATA SOLO ONLY FOR LADIES
Bachata solo only for ladies to najlepsze co możesz zafundować dla siebie na początek jesieni. Za oknem robi się szaroburo, szybciej zapada zmierzch, słońce jest dla nas mniej łaskawe… trzeba szukać innych wspomagaczy energetycznych na październikowe i listopadowe dni.

LEGALNY “DOPALACZ”

Nie raz już powtarzaliśmy i często będziemy powtarzać dalej, że jednym z najefektywniejszych “dopalaczy” dla naszego ciała i umysłu jest właśnie taniec. Paniom szczególnie polecamy kurs zmysłowej Bachaty solo. To ruch bardzo kobiecy, sensualny, profesjonalnie wytłumaczony w fajnej atmosferze ladies zone. To latynoska muzyka, która przeniesie Cię do przytulnej tawerny gdzieś na egzotycznej Dominikanie. Wyobrażasz sobie, jak wiele przyjemnych doznań czeka Cię podczas tych 60 minut w sympatycznym babskim gronie? 🙂 Bez stresu i spiny, na pełnym relaksie. Trochę odprężenia, trochę ruchu. Podczas kursu Ania nauczy Cię trików, które sprawią, że wyróżnisz się na każdym parkiecie… nie tylko tym latynoskim. To zajęcia zarówno dla singielek, jak i dla mężatek, które chcą po prostu zrobić coś fajnego i coś tylko dla siebie. Kursy tańca to też sposób na zawieranie nowych znajomości. A poza powyższym, tańczenie Bachaty jest po prostu teraz bardzo modne! 😉 Dlaczego? Bo bachata ma wolny rytm, a tym samym determinuje wolniejszy bardziej zmysłowy ruch, niż na pprzykład bardziej energetyczna Salsa. Czyli w pewnym sensie łatwiej opanować jej tajniki, łatwiej nauczyć się interpretować charakterystyczną dla niej muzykę.

Zabierz ze sobą  koleżankę i przekonaj się, jak fajnie można spędzić czas, tańcząc w rytmach latino  w każdy czwartek o godzinie 19:00 w bielskiej szkole tańca DANCE#LOVEit  🙂

➡️ start grupy we wrześniu

➡️ zajęcia dla kobiet w każdym wieku

➡️ zajęcia od podstaw

➡️ instruktor: Ania Mrozińska

➡️ w każdy czwartek godzina 19:00

➡️ karnet: 4 x 60 min ważny 30 dni / 60zł

➡️ kontakt: tel. 661162951, 692294156, również mailowo i przez mesenger na fb

BACHATA SOLO FOR LADIES – wydarzenie na fb