Nowa grupa Salsy Kubańskiej od podstaw – start w lutym

salsa-kubanska-baner-zapisy-od-podstaw-luty

Jeśli lubisz rytmy latino i chciałbyś/chciałabyś nauczyć się tańczyć Salsę w parze – zapraszamy! Ruszamy z nowym kursem Salsy w parze od podstaw we wtorki o 18:30. Start 06.02.2018. Warto złapać taką umiejętność, bo to świetna zabawa, fajna nowa umiejętność, porządna dawka ruchu i duuużo nowych tanecznych przyjaciół 🙂 Serio… Salsa w parach to coś więcej, niż tylko kolejny kurs taneczny, który “nie wychodzi” poza ściany studia tanecznego. To też piątkowe i sobotnie imprezy, czyli tzw. salsoteki w Bielsku i poza Bielskiem, na których możesz umiejętność prowadzenia w parze wykorzystać. To niezliczone warsztaty i festiwale w innych miastach. Jak już zaczniesz tańczyć Salsę, to mozesz być pewien, że twój czas zapełni się do maximum fajną pozytywną energią i niekończącym się challengem, by nauczyć się czegoś nowego, bo kultura kubańska nie ma końca 🙂

– kurs od podstaw
– kurs w parach
– można zapisać się solo (na kursie uczymy się tańczyć ze wszystkimi uczestnikami, zmieniając pary co klika minut)
– zajęcia prowadzą Krysia i Marcin Aksamit (spece od Salsy i Sonu kubańskiego -> tu więcej o naszych instruktorach www.danceloveit.pl)
– start 13.02.2018 w każdy wtorek o 18:30 (możliwe, że przeniesiemy start kursu na 06.03.2018 – wiele tu zależy od liczby zapisanych chętnych)
– kurs trwa 1,5h
– informacje pod tel.: 661162951 przez maila danceloveit.info@gmail.com lub przez facebooka
– kurs będzie odbywał się w studiu tańca DANCE#LOVEit przy ul. Powstańców Śląskich 6 w Bielsku-Białej
– akceptujemy karty Benefit, Fit Profit, Ok System, Rodzina +
– zapisy przez formularz: https://goo.gl/forms/MnRL52r54pKVoHvP2