fbpx

Body Shape (wzmacniaj / modeluj ciało)

body-shape-wzmacnianie-stretching-izolacje-cwiczenia-fitness-danceloveit-szkola-tanca-bielsko-biala

Body shape w DANCE#LOVEit to ćwiczenia wzmacniające i rozciągające ciało, a także niestandardowe programy wyszczuplające sylwetkę. Instruktorka, które prowadzi te zajęcia – Ewelina Tomiczak – to także spec od tańca współczesnego. Ewelina przykłada ogromną wagę do  wzmacniani i rozciągania ciała, ponieważ jest to podstawa zdrowego rozwoju każdego tancerza. Dlatego powodów, by korzystać z godziny Body Shape jest wiele, w  zależności od tego co w życiu robisz.

Jeśli po całym dniu pracy i innych stresów szukasz sposobu na aktywną regenerację i rozluźnienie ciała, to te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Podczas Body Shape jest dynamicznie i intensywnie, potem przechodzimy w relaksujący tryb wzmacniająco – strechingowy. Jeśli boli cie kark, kręgosłup, czujesz ze masz spiętą szyję i mięśnie w obrębie barków – przyjdź – poczujesz się lepiej. Na początku ćwiczenia mogą Ci się wydawać bardzo ciężkie, ale już po kilku sesjach poczujesz ulgę. Nie wspominając już o nastroju, który po takiej wzmacniająco-stretchingowej sesji po prostu  eksploduje endorfinami i zadowoleniem z siebie.

Jeśli jesteś tancerzem, ćwiczysz Contemporary, Hip-Hop, tańczysz Reggaeton lub Salsę… to wiesz już zapewne, że kondycja i wytrzymałość ciała są ważne. Jeśli jesteś sportowcem, biegasz albo pływasz, to tu działa ta sama zasada. Potrzebujesz wzmacniać i rozciągać swoje mięśnie. Podczas Body Shape Ewelina odpowiednio przygotuje twoje ciało pod intensywne treningi.

 

Sprawdź w GRAFIKU ZAJĘĆ kiedy odbywają się zajęcia BODY SHAPE
https://danceloveit.pl/grafik/