fbpx

Bachata Solo / Lady Styling

Bachata solo to bardzo zmysłowy taniec. Bachata jako taniec, muzyka i element kultury pochodzi z Dominikany. Dzielona jest przede wszystkim na dwa odłamy. Wyróżniamy Bachatę dominikańską, charakteryzującą się głównie pracą w nogach, szybkimi kroczkami i przejściami. To tak zwane footworki. Drugi typ, który bardziej preferowany jest w DANCE#LOVEit to Bachata Sensual, czyli styl bardzo zmysłowy, mocno osadzony na pracy całego ciała, czyli tak zwanych izolacjach.  Bachata solo to też prosty krok podstawowy, który jeszcze bardziej wzmacnia fakt, że taniec ten jest przyjemny, łatwy w nauce, a jednocześnie daje ogromne możliwościami stylingowe.

Sprawdź kto prowadzi w DANCE#LOVEit bachatę dla kobiet https://danceloveit.pl/staff-list/

Bachata solo dla pań to świetna opcja dla Ciebie, jeśli chcesz potańczyć coś kobiecego, a akurat nie masz pod ręką chętnego do nauki partnera. Nauczymy Cię ponętnie kręcić biodrami, zmysłowo falować klatką, ładnie prowadzić ręce, ramiona i dłonie. Styl ten bardzo eksponuje piękno kobiecości. To idealny sposób na spędzanie jesiennych i zimowych wieczorów. To jeszcze ciekawszy sposób na rozwijanie ambitnej i angażującej pasji. Pasji wymagającej pewnej dozy samodyscypliny, ale na tyle wdzięcznej, że szybko zobaczysz wyczekiwane efekty.

Bachata solo jest z roku na rok coraz popularniejsza. Od dawna chętnie tańczona w Polsce przez płeć piękną, teraz coraz częściej tańczona także przez panów. My zawsze polecamy, by na taki kurs zabierać ze sobą koleżankę, mamę, siostrę… bo to też świetny sposób na spędzanie wspólnie czasu. I właśnie nie przy kolejnej kawie i kalorycznym ciachu. Ale na obcasach, przy dźwiękach latynoskiej muzyki. Więc łap koleżanki i wpadajcie na zajęcia! 🙂