fbpx

Zajęcia dla dzieci 4-13lat (Modern Jazz, Latino Mix, Hip-Hop, Taniec Nowoczesny

sigma-junior-formacja-male-jazziki-balet-latino-zajecia-dla-dzieci-danceloveit-szkola-tanca-bielsko-biala

Zajęcia dla dzieci w DANCE#LOVEit:

➡️ Elfiki – zajęcia rytmiczno – taneczne dla 4 latków (45min)

czyli zajęcia dla dzieci ruchowe oparte o proste kroki taneczne, wesoły śpiew i rytmiczne ćwiczenia – zabawy. Instruktorka Ewelina Fajkis uwielbia Maluchy, a one uwielbiają ją. Czasem na zajęciach Eweliny jest skocznie i mocno animacyjnie, a czasem uspokajająco i wyciszająco. Elfiki podczas muzycznych zabaw uczą się interpretować muzykę, poruszać do rytmu. Dzieciaczki uczą się też koncentrować na dźwiękach. Zajęcia rytmiczne dla 4 latków to nie tylko rozwój umiejętności muzyczno – ruchowych, to także pierwsze kroki Dziecka w integracji grupowej.

 

Techniki jazzowe:

➡️ MODERN JAZZ dla dzieci od 5-7 lat (45min)
➡️ MAŁE JAZZIKI dla dzieci 7-12 lat (60min),

czyli ruchowe zajęcia dla dzieci oparte o podstawy modern jazzu, tańca współczesnego i baletu. Zajęcia prowadzi dyplomowany choreograf i trener modern jazzu – Ewelina Tomiczak. Ewelina wraz ze swoimi zespołami SIGMA  i  SIGMA JUNIOR zdobywa najwyższe miejsca w festiwalowych konkursach i turniejach. Kolejnymi etapami nauki dla dziecka będzie Modern Jazz od 5 lat, następnie grupa Małe Jazziki od 7 do 12 lat, a potem zespół SIGMA JUNIOR

 

Latino Mix:

➡️ LATINO dla dzieci od 5-7 lat (45min)
➡️ LATINO dla dzieci 7-12 lat (60min),

czyli zajęcia dla dzieci rytmiczno – ruchowe oparte o podstawy tańca towarzyskiego, ale też o podstawy tańców karaibskich czyli salsy, bachaty, merengue. Wszystko po to by Twoje Dziecko poznało różnorodność dźwięków latino i ciekawą egzotyczną kulturę Latynosów. Wiadomo, że chodzi też o to, by Twoja Pociecha dobrze się zmachała 😉 W technikę tańców latino naszych młodych kursantów wprowadzi spec od tańców towarzyskich –  Ewelina Fajkis.

 

Hip-Hop:

➡️ HIP-HOP dla dzieci od 5-7 lat (45min)
➡️ HIP-HOP dla dzieci 7-12 lat (60min)

Taniec hip-hopowy to technika mocno oparta w temacie street dance’u. Czyli tańców, które powstały na ulicy i były tańczone przez uliczne gangi – na początku przez nowojorską młodzież lat 50 – tych. Styl Hip-Hop łączy w sobie klasyczne techniki takie jak popping, locking, house, funk, a także old-schoolowy styl hip-hopowy (określany też nowojorskim) i new age – czyli nowoczesny, komercyjny styl hip-hopowy (określany hollywoodzkim). Mocny bit i balans oraz świetne ćwiczenia koordynacyjne cechują przede wszystkim ten typ zajęć. W DANCE#LOVEit Hip-Hop dla dzieci prowadzi Gosia Tracz.

 

Taniec Nowoczesny (Comercial Dance):
dla dzieci od 8-13 lat (45min)

czyli wybuchowy mix podstaw różnych stylów tanecznych z mocnym ukierunkowaniem na tańce streetowe (hip-hop , dancehall, new age). Tańczony pod komercyjną, modna muzykę disco dance jest uwielbiany przez dzieciaki i młodzież. Wykorzystywany często jako podstawa ruchu pokazów tanecznych prezentowanych podczas teledysków, koncertów gwiazd muzyki komercyjnej. Zajęcia skoczne, z dużą dawką fajnej energii, rozwijające wszechstronnie – muzycznie i tanecznie. Comercial Dance poprowadzi nasz nowy instruktor – Dawid Bawor.

 

Który styl w kategorii “zajęcia dla dzieci” będzie odpowiedni dla mojego dziecka?
Poniższy opis upodobań nakieruje Cię nieco w wyborze zajęć tanecznych dla Twojej pociechy:

Twoje dziecko jest bardzo wrażliwe na muzykę, mocniej reaguje na delikatne enigmatyczne brzmienia, lubi zakładać tiulowe spódniczki i czasem udaje baletnicę? 🙂 Możliwe, że spodoba mu się charakter zajęć z Modern Jazzu. A jeśli jest bardzo energetyczne, lubi się porządnie wyskakać, żywiołowo reaguje na nowoczesną bounsową muzykę, to bardzo możliwe, że jego ulubionym stylem będzie Hip-Hop, Latino, albo Taniec Nowoczesny.

Oczywiście każdy może tańczyć wszystko, ale rzeczywiście Modern Jazz chętniej wybierany jest przez dziewczynki, a Hip-Hop czy Taniec Nowoczesny to fajny styl też dla chłopaków. Latino Mix też dobrze sprawdzi się zarówno u jednej jak i u drugiej płci 🙂 Jedyny najlepszy sposób by się przekonać, co mu w duszy gra, to po prostu dać mu szansę skorzystać z zajęć w różnych stylach tanecznych. Tym bardziej, że pierwsze wejście u nas na zajęcia kosztuje tylko 10zł.

Zapraszamy na zajęcia do DANCE#LOVEit 🙂 Kliknij w GRAFIK ZAJĘĆ i dowiedź się, o której godzinie są zajęcia dla 4-latków oraz dla dzieci 5-6 lat i 7-12/13 lat.