Pojedyńcza wejściówka na zajęcia 60min kosztuje – 40zł
Jednak dużo korzystniej jest zainwestować w karnet i zaglądać na kurs regularnie Nie dość, że cena zajęć wychodzi taniej, to dodatkowo karnet mobilizuje Cię, abyś nie odpuszczał żadnych treningów z rozpoczętego kursu
Przejdź do zakładki GRAFIK i wpadnij na swoje ulubione zajęcia
https://danceloveit.pl/grafik/