Instruktorzy

Asia Sieja

Asia Sieja  – instruktor i właściciel w szkole tańca DANCE#LOVEit. Specjalizuje się przede wszystkim w stylach kubańskich, ale nie stroni w budowaniu swojego tanecznego warsztatu od komercyjnych dodatków i smaczków. Podczas swoich zajęć przemyca dużo trików, które sprawiają, że partnerka na parkiecie błyszczy, a partner nie może oderwać od niej wzroku. 😉 Lubi próbować się w nowych rytmach i stylach.

Przez kilka lat Asia regularnie i weekendowo prowadziła zajęcia taneczne dla dorosłych i młodzieży -W Bielsku – Białej (South Motion), w Krakowie (Salsa House by Daniel Pancerz / Akademia GOTA  i w Katowicach (La Clave).

Brała udział jako instruktor w wielu kongresach tanecznych w Polsce. Można tu wymienić: Warsaw Salsa Festiwal El Sol, Cuban Warsaw Festiwal by Bachaturo, Tirate un Paso w Krakowie, Calle de Timberos we Wrocławiu, Reggaeton vs Dancehall w Katowicach, Cubano Family Weekend w Katowicach.

Bardzo lubi pokazywać się także na scenach festiwalowych.  Z ważniejszych scen do tej pory dała pokaz m.in. podczas uwielbianego festiwalu – Que Calor 2019 w Krakowie. Tu zatańczyła pokaz będący fuzją energetycznej timby i rumby kubańskiej. W duecie z cenioną Olą Heidi Gajewską dała reggaetonowy pokaz m.in. podczas wrocławskiego festiwalu Calle de Timberos 2017 i krakowskiego Tirate un Paso 2018. Z kolei z grupą ALTER juEGO zajęła I miejsce w kategorii formacje podczas Stargate of Warsaw Salsa Festiwal El Sol 2016. Potem z tym samym pokazem wspomniana formacja występowała m.in. na festiwalu w Dusseldorfie. Podczas kongresu Reggaeton vs Dancehall w 2014 zajęła II miejsce we freestyle conteście tańców Reggaeton, Dancehall i Twerk.

Asia Sieja jako tancerka angażuje się w różnego rodzaju projekty artystyczne. Ostatnim takim projektem był teledysk kręcony przez krakowskie Studio Filmowe Punkt Widzenia dla hip-hopowej grupy ADHD z Wrocławia (ADHD – Za tych co nie mogą / Kości i Kwiaty). Potem był teledysk z całkiem innego gatunku muzycznego, o bardziej rockowym brzmieniu, kręcony do utworu “Plastikowy Świat”, grupy Strage.

Współzałożycielka tanecznej grupy eventowej DIAMONDS z Bielska-Białej  www.diamonds-taniec.pl.  Z Grupą Diamonds daje profesjonalne show podczas różnego rodzaju eventów, imprez firmowych i okolicznościowych.

Więcej informacji na temat zajęć i warsztatów prowadzonych przez Asię znajdziecie na jej stronie www.asiasieja.pl oraz na facebooku Dance Class by Asia Sieja.

Sprawdź w zakładce GRAFIK, jakie zajęcia i w jakich terminach prowadzi Asia Sieja i dołącz!

dawid-bawor-danceloveit-szkoła-tańca-bielsko-biala

Dawid Bawor

Dawid Bawor – to nowa krew w kadrze instruktorskiej DANCE#LOVEit 🙂  Student animacji społeczno-kulturalnej, tancerz, instruktor tańca, choreograf musicalowy oraz poszukiwacz artystycznych talentów. Kreatywny i twórczy, zarażający bliskich miłością do tańca i życia, bezustannie dążący do perfekcji. To człowiek wrażliwy na sztukę oraz prawdziwe i szczere emocje. Przy tym stanowczy i wymagający trener.

Jako trener grup dziecięcych i młodzieżowych stawia przede wszystkim na wszechstronność oraz holistyczny rozwój swoich podopiecznych. Od wielu lat związany tanecznie z Cieszynem, gdzie prowadzi swoje młodzieżowe formacje FRESH CREW, Dollarki. Zespoły te cieszą się licznymi zwycięstwami na ogólnopolskich turniejach tańca.

Dawid Bawor zdobył najwyższą klasę narodową w tańcach latynoskich i dwukrotnie zdobył Puchar Śląska w tańcu towarzyskim.

Współpracował przy produkcji filmu bollywoodzkiego THE RHYTHYM. Tancerz, ale też i choreograf w programach rozrywkowych stacji TVN. Twórca projektu BITWA NA NOGI. Niewątpliwie, można określić go mianem duszy artystycznej. W swoich przedsięwzięciach łączy zarówno elementy taneczne, jak i wokalne oraz aktorskie, stąd jego wielkie zamiłowanie do musicalów i otwartych form artystycznych.

Tańcząc przez 7 lat Taniec Towarzyski, postanowił poznawać inne techniki socialowe. Tak rozpoczął swoją przygodę z Bachatą, której uczy już od 5 lat, rozwijając swoje zdolności na warsztatach i kongresach bachatowych.

 

Poznaj Dawida od strony wokalnej 🙂 Od strony tanecznej i instruktorskiej poznasz go na naszej sali tanecznej 🙂


W DANCE#LOVEit Dawid Bawor poprowadzi poniedziałkowe zajęcia:

17:00 – Taniec Nowoczesny dla dzieci 8-13 lat

18:10 – 19:10 – Musical Dance – taniec, śpiew, teatr

19:20 – 20:50 – Bachata Sensual w parach

Więcej na temat nowych grup, które poprowadzi wspomniany instruktor oraz na temat zapisów w zakładce GRAFIK 

Monika Kostka i Krzysiek Młodzieniak

Monika Kostka i Krzysiek Młodzieniak to pasjonaci, którzy zakochali się w Bachacie Sensual już podczas pierwszego spotkania z nią i którzy poświęcili się jej bez reszty. Od początku nastawieni na zdobycie jak największej wiedzy i umiejętności, brali lekcje indywidualne u najlepszych bachateros w Polsce, między innymi u: Marysi “Mery” Kubik, Grzegorza i Karoliny Winiarek, Katarzyny Okuszko, Dominika Sambora, Krzysztofa Juraszka i Doroty Jastrzębskiej.

W 2017 roku Krzysiek Młodzieniak został członkiem grupy pokazowej stworzonej przez założycieli Bachaty Sensual – Korke y Judith Sensual Team. Monika Kostka z kolei jest częścią damskiej grupy bachatowej stworzonej przez Judith Cordero – Judith Lady Styling Sensual Team Poland i miała okazję wystąpić m.in. na festiwalu w Rzymie. Od 2018 do 2019 roku prowadzili zajęcia w szkole tańca Tyska Bachatka. Aktualnie można ich spotkać na zajęciach w Gliwicach oraz szkole tańca La Clave w Katowicach. Ogromny nacisk kładą na technikę oraz komfort w tańcu. Mężczyzn uczą prowadzić w czytelny sposób, zaś kobiet faktycznego podążania za prowadzeniem. Wiele wymagają od kursantów, jeszcze więcej od siebie samych. Nieustannie szkolą się na licznych warsztatach i festiwalach, by doskonalić swoje umiejętności, a zdobytą wiedzę móc przekazać kursantom.

Paulina Yanoshevska

Paulina Yanoshevska przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat.  Przez ponad 10 lat uczyła się tańca towarzyskiego w dziewczęcej formacji tanecznej w Szkole tańca Prestiż w Oświęcimiu.
Po krótkiej przerwie zakochała się w Salsie Kubańskiej oraz stylach pokrewnych takich jak Bachata, Kizomba lub Reaggeton. Stylów tych uczyła się zarówno w rodzimym Bielsku jak i na festiwalach w Polsce i zagranicą u najlepszych polskich oraz kubańskich instruktorów.
Warsztat zdobywała również w formacjach zarówno tańcząc w parze jak i solo w formacji kobiecej.
Stopniowo zaczęła stawiać pierwsze kroki jako instruktor tańca. Ukończyła studia pedagogiczne oraz uzyskała tytuł instruktora tańca.
Taniec jak  sama mówi to jej największa pasja i miłość bez której na dłuższą metę ciężko funkcjonować. To co najbardziej ceni w tańcu, to; radość płynącą z ruchu i muzyki, możliwość akcentowania ruchem rytmu oraz satysfakcja z nauki trudniejszych kroków. Na zajęciach stawia na radość z tańca oraz satysfakcję z nauki.

Mirela Michałowska

Mirela Michałowska to świeżutki nabytek instruktorski w DANCE#LOVEit 🙂 Kocha motocykle, inwestycje giełdowe i reggaetonowe flow. Dziewczyna – petarda… Tańczy, gra na perkusji, rysuje, ćwiczy sztuki walki… Tańczy od wielu lat. Zaczęło się od Salsy, potem była Bachata, a w końcu przyszedł czas na energetyczny Reggaeton. Po drodze wpadała także na lekcje Dancehallu i Pole Dance. Występowała na wielu festiwalach tanecznych jako członkini formacji prowadzonej przez Anię Serugę – Salsera de Corazon. Pod opieką Asi Sieji szkoli swój reggaetonowy styl od kilku lat w DANCE#LOVEit. Do Mireli możesz zajrzeć na zajęcia Reggaetonu od podstaw. Sprawdź w grafiku, w który dzień możesz spotkać ją w naszym studiu 🙂

GAFIK

<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fjoanna.sieja%2Fvideos%2F3650645468306458%2F&show_text=false&width=560″ width=”280″ height=”200″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowfullscreen=”true” allow=”autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share” allowFullScreen=”true”></iframe>

Ewelina Fajkis

Ewelina Fajkis jest związana z tańcem od 8 lat. Przez 5 lat tańczyła w klubie tańca towarzyskiego, a taniec od dziecka był jej ogromną pasją. Obecnie współpracuje od kilku lat z eventowym zespołem: Diamonds – Taneczne show dla Ciebie – dając show na wszelkiego rodzaju imprezach jak wesela, targi, imprezy firmowe, urodziny, teledyski itp. (www.diamonds-taniec.pl). Praca w formacji pomogła jej rozwinąć podstawy wiedzy w innych stylach tanecznych. Ponadto jest instruktorką kursów Latino solo dla dorosłych oraz niejednokrotnie prowadziła kursy dla dzieci podczas tanecznych półkolonii w Bielsku i poza Bielskiem.  
Jak sama wspomina: “Prowadzone przeze mnie zajęcia oprócz bardzo dobrej zabawy przy muzyce, wnoszą również pracę koordynacyjno – rytmiczną, dają młodym kursantom dobre podstawy pod technikę różnych stylów tanecznych, z mocnym naciskiem na tance latino. Oprócz tego podczas dobrej zabawy dzieciaki uczą się współpracy i przebywania w grupie, uczą się działać solo, rozwijają swoje kreatywne zdolności na improwizację i interpretację muzyki i choreografii.  No i wiadomo – spalają – nadmiar energii. Latino dla dzieci, rytmy i ćwiczenia, które przerobimy podczas zajęć, świetnie wpłyną też na dzieciaczki, którym potrzebne jest raczej wzmocnienie poziomu energetycznego i ośmielenie do otoczenia. Zapraszam na zajęcia taneczne dla dzieci do DANCE#LOVEit” 🙂
Ewelina Fajkis jest przy tym bardzo ciepłą i sympatyczną osobą, w której ręce bardzo chętnie oddacie państwo swoje dzieci.  Ewentualnie sami wpadniecie do niej na kursy dla dorosłych i będziecie równie usatysfakcjonowali 🙂

Kristina i Marcin Aksamit

Kristina i Marcin Aksamit – od wielu lat pozytywnie zakręceni i uzależnieni od kubańskich rytmów instruktorzy szkoły tańca DANCE#LOVEit. Dwukrotni finaliści konkursu Primavera Salsa Open w kategorii Casino Style (2011, 2012), zwycięzcy konkursu oraz zdobywcy nagrody Gran Prix w czasie Afro Cuban Festival (2012), zdobywcy 3 miejsca w konkursie Sonu w czasie Festival Internacional de Guaguancó Afro-Cubano w Barcelonie (2015).

Przede wszystkim uwielbiają tańczyć – czerpią z tego wiele radości, weekend bez porządnej dawki tańca to weekend stracony. On na parkiecie to wulkan energii, ona pełna gracji i kobiecości. Poza salsą uwielbiają Rumbę, Reggaeton, ale zdecydowanie ich największą miłością jest Son. Swoją pasją zarażają również najmłodszych prowadząc od ponad 3 lat zajęcia latino dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Swoje umiejętności szlifowali pod okiem przede wszystkim Daniela Pancerza i Edyty Lanc oraz Eryka Januszyka i Martyny Spyry. Uczestniczyli w kilkudziesięciu festiwalach w Polsce i Europie. Tańczyli w kilku ciekawych formacjach tanecznych jak Salsa Bielsko, Impulso Cieszyn (Marcin) czy La Sencje (Kristina).

Sprawdź w GRAFIKU w jaki dzień Kristina i Marcin prowadzą zajęcia Salsy i Sonu w DANCE#LOVEit.

Ewelina Tomiczak

Ewelina Tomiczak – specjalizację taneczną robiła w Opolu podczas dwuletniej nauki m.in. reżyserii tańca, klasyki, jazzu, tańca ludowego i współczesnego.  W ciągu roku sama organizuje kilkanaście warsztatów z najlepszymi instruktorami modern i contemporary. Nieustannie się szkoli i podnosi swoje umiejętności m.in w Polskim teatrze Tańca oraz Kieleckim Teatrze Tańca.

Na swoich zajęciach dużą wagę przywiązuje nie tylko do choreografii ale także budowania świadomości oraz intencji ruchu. W DANCE#LOVEit prowadzi – jazz, contemporary, modern, body shape, balet dla dzieci, jazz dla dorosłych. Jest trenerem i choreografem zespołów tańca współczesnego w DANCE#LOVEit: Małej Sigmy, Sigmy i Modern Motion. Jej formacje zdobywają najwyższe miejsca i wyróżnienia w kolejnych festiwalach tanecznych, zaś choreograficzne inspiracje niesamowicie urzekają.

Jeśli czujesz się na siłach, aby pracować wraz z zespołami tanecznymi, albo chciałbyś aby twoje dziecko rozwijało się w takiej formacji tanecznej zgłoś się do nas. Szukamy ludzi zaangażowanych, z pasją, lubiących wyzwania… Ewelina Tomiczak i DANCE#LOVEit zapraszają 🙂

Gosia Tracz

Gosia Tracz to dyplomowany choreograf tańca. Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w dziedzinie street dance & dancehall. Nie są jej obce również techniki jazzu i podstawy tańca klasycznego.

Gosia Tracz prowadzi własną formację Mad Moves w Bielsku- Białej. Jest srebrną medalistką Pucharu Polski w kategorii Street Dance i laureatką GRAND PRIX podczas Zimowych Impresji Tanecznych 2017. Razem z formacją zdobywa wiele nagród w międzynarodowych oraz ogólnopolskich festiwalach m.in. 1 miejsce Magia Tańca w Rybniku, 2 miejsce ogólnopolski festiwal w Bełchatowie, 1 miejsce Beskidzki Festiwal Tańca Kęty. Doskonali swoje umiejętności u wielu polskich oraz zagranicznych choreografów m.in. Camron One Shot, Global Bob, Dansa Bling, Anthony Kaye, Laure Courtellemont.

Gosia Tracz pracuje jako instruktor tańca młodzieży i dorosłych Bielsku, Żywcu i Żorach. Jej celem jest dalsze rozwijanie się w różnych technikach tańca oraz sprawianie, aby inni poprzez taniec nauczyli się wyrażać siebie i swoje uczucia. Taniec zawsze stawia na pierwszym miejscu. Jest wulkanem energii. Jej zajęcia prowadzone są w luźnej i miłej atmosferze. Każda minuta na jej zajęciach to z pewnością duża dawka pozytywnej energii i przyjemności. Duży nacisk kładzie na doskonałość w ruchu, jak i na umiejętność słuchania muzyki w tańcu.