Lipcowa Domówka – practis w rytmach Salsy, Bachaty i Kizomby – 13.07.2024

Lipcowa Domówka – practis w rytmach Salsy, Bachaty i Kizomby – 13.07.2024

LIPCOWA DOMÓWKA w DANCE#LOVEit – czyli integracja i PRACTIS w najlepszej karaibskiej atmosferze już 13.07.2024 w sobotę w Bielsku-Białej. Zagramy Salsę, Bachatę oraz trochę Kizomby, a za muzycznymi sterami usiądzie Karol Staszko.

Panie i Panowie – zapraszamy! 🙂 To practis nie tylko dla naszych kursantów, ale też dla kursantów z innych szkół i z innych miast. A jeśli jeszcze nie tańczysz latino stylów, ale chcesz wyskoczyć na karaibskie party, to oczywiście nasze drzwi otwarte są również dla Ciebie! Tym bardziej, że w lipcu ruszamy z nowymi wakacyjnymi kursami Salsy i Bachaty!

Start o 21:00
Wstęp 10zł

Lokalizacja imprezy:

DANCE#LOVEit
ul. Powstańców Śląskich 6 w Bielsku-Białej (Centrum Biznesu Befama)

Masz pytania? Dzwoń! 661162951

domowka lipiec 2024 bielsko

Ważne informacje ⬇️⬇️
1️⃣ w związku z tym, że to nocny practis, SAMOCHODY zostawiamy poza bramą dziedzińca Befamy ‼ Oficjalnie po 22:00 główna brama jest zamykana i można wchodzić i wychodzić przez dyżurkę stróża pieszo. Na wewnętrznym parkingu Befamy NIE WOLNO zostawiać samochodu na noc ‼

✅ Samochód można zostawić na parkingu miejskim zlokalizowanym wokół budynków Befamy
✅ Parkingi miejskie w weekend całodobowo są bezpłatne 
To nasza gorąca prośba, żeby nikt nie miał problemu z wyjazdem z placu po 22:00 godzinie 

2️⃣ na domówkę przynosimy czyste obuwie zamienne 

3️⃣ na miejscu będzie można zakupić napoje, ale zachęcamy do przeniesienia swoich napojów (soft i % 😉), SPRAWDŹ W WYDARZENIU CZY NA SALI BĘDZIE NASZ BARMAN GABRYŚ

4️⃣ Na imprezę zapraszamy oczywiście również Salseros, Bachateros i Kizomberos spoza naszych kursów! Impreza i drzwi otwarte.

 
 
Scroll to Top