Bachata Ladies solo – start nowego kursu dla pań od podstaw już od 11.10.2019

bachata-solo-nowy-kurs-z-paulina-yanoshevska-bielsko-biala-danceloveit
Bachata Ladies solo w DANCE#LOVEit startuje już 11.10.2019. Dziewczyny, to coś dla Was! Kurs będzie odbywał się  w każdy piątek o godzinie 18:00, a zajęcia poprowadzi nowa instruktorka DANCE#LOVEit – Paulina Yanoshevska.

Dziewczyny nie zwlekajcie z zapisami, bo tak naprawdę zostało kilka wolnych miejsc na ten kurs. Bachata to ostatnio bardzo modny styl tańca rodem z Dominikany. Bachata Dominikańska ma bardziej footworkowy i zabawowy styl. Nieco inna wersja Bachaty – bardziej sensualna – ukształtowała się w Hiszpanii i we Włoszech. Ataca i Alemana, Gatica i Frank, Daniel i Desire to tylko niektórzy tancerze mocno promujący ten styl nie tylko w Europie, ale na całym świecie. zazwyczaj tańczy się ja na obcasach, ale nie jest to wymagane. Przez kilka pierwszych zajęć na grupie początkującej nawet polecamy bardziej tenisówki lub adidaski. Ale jeśli dysponujesz butami tanecznymi na obcasie, to oczywiście możesz zabrać je już na pierwszą lekcję 🙂

Zapisy na kurs prowadzimy przez formularz osadzony w zakładce ZAPISY
https://danceloveit.pl/zapisy-nowy-sezon-2019-2020/

 

Bachata jest bardzo kobieca, czasem delikatna, czasem bardzo ekspresyjna. Niektóre bachatowe elementy wymagają dobrych izolacji, stretchingu i świadomości ciała. Ale do tego właśnie zostaniecie przygotowane przez Paulinę podczas kursu Bachata Ladies solo od podstaw.

Na zajęciach poznacie podstawowe kroki, obroty i inne wprowadzające kroki i przejścia bachatowe. Na pewno dużo popracujecie nad ruchem bioder, klatki, ramion i dłoni. Popracujecie też nad koordynacją… bo w gruncie rzeczy wcale nie tak łatwo jest inaczej ruszać rękoma,  a w nogach trzymać określony krok… a przy tym jeszcze uwodzicielsko bujać biodrami 😉 Ale dziewczyny! Wszystko jest “do wyćwiczenia”! 🙂

W krótkim czasie przekonasz się, że Bachata Ladies solo to kurs, na którym nie tylko nauczysz się tańczyć. Wszystkie lady stylingi w DANCE#LOVEit, również te salsowe, cudownie windują w górę poczucie kobiecości. Taniec mocno naznaczony kobiecością wpływa na twoją postawę, samoocenę i na twój ogólny nastrój 🙂 Nie musisz wierzyć na słowo – po prostu przyjdź na kurs Bachata Ladies solo i sama osobiście przekonaj się o tym.

 

Cennik:
kurs Bachata Ladies solo możesz opłacić w karnecie za 60 zł na 4 wejścia ważnym 30 dni lub wykupując wejście jednorazowe za 20zł. Pierwsze spotkanie kosztuje 10zł, a jeśli tego samego dnia dopłacisz do karnetu resztę stawki – pierwszego wejścia nie wbijamy. Honorujemy karty Multisport Plus, Fit Profit oraz smsy OK Systems.

Więcej informacji:
pod tel. 661162961, mailowo; danceloveit.info@gmail.com

 

A teraz kilka słów o samej prowadzącej kurs – Paulinie Yanoshewskiej.
Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat.  Przez ponad 10 lat uczyła się tańca towarzyskiego w dziewczęcej formacji tanecznej w Szkole tańca Prestiż w Oświęcimiu.
Po krótkiej przerwie zakochała się w Salsie Kubańskiej oraz stylach pokrewnych takich jak Bachata, Kizomba lub Reaggeton. Stylów tych uczyła się zarówno w rodzimym Bielsku jak i na festiwalach w Polsce i zagranicą u najlepszych polskich oraz kubańskich instruktorów.
Warsztat zdobywała również w formacjach zarówno tańcząc w parze jak i solo w formacji kobiecej.
Stopniowo zaczęła stawiać pierwsze kroki jako instruktor tańca. Ukończyła studia pedagogiczne oraz uzyskała tytuł instruktora tańca.
Taniec jak  sama mówi to jej największa pasja i miłość bez której na dłuższą metę ciężko funkcjonować. To co najbardziej ceni w tańcu, to; radość płynącą z ruchu i muzyki, możliwość akcentowania ruchem rytmu oraz satysfakcja z nauki trudniejszych kroków. Na zajęciach stawia na radość z tańca oraz satysfakcję z nauki.

paulina-yanoshevska-janoszewska-piotrowiak-bachata-solo-bielsko-biala

Czyli co? Zabierasz koleżankę i wpadacie na kurs Bachata Ladies solo do DANCE#LOVEit? 🙂
Zapisy na kurs prowadzimy przez formularz osadzony w zakładce ZAPISY
https://danceloveit.pl/zapisy-nowy-sezon-2019-2020/
Zapoznaj się tez z innymi naszymi propozycjami kursów solo dla kobiet i pamiętaj, że tańczyć można zarówno będąc nastolatką, jak i mając kilkadziesiąt lat 😉 Zajrzyj w zakładkę GRAFIK