Dancehall’owy spontan w DANCE#LOVEit

gosia-go-tracz

czyli wakacyjne warsztaty dancehall z Gosią Go Tracz

Wakacje w pełni, pogoda w kratkę, a ptaszki ćwierkają, że Wam tęskno za dancehallem i Gosiowym wulkanem energii. Podobno lato sprzyja szalonym pomysłom oraz spontanicznym decyzjom… Zdecydowaliśmy się więc na taki wakacyjny spontan i zapraszamy Was na pełne energii i dobrej zabawy warsztaty dancehall. Oczywiście zajęcia poprowadzi nasza niezastąpiona Gosia Go Tracz!

wakacyjne warsztaty dancehall: co, gdzie i jak?

–> Warsztaty odbędą się już 11.08.2018 o godz. 11:00 w studiu tańca DANCE#LOVEit w Bielsku-Białej przy ul.Powstańców Śląskich 6.

–> W programie przewidziane są 3 godzinne zajęcia w dwóch blokach: przez pierwsze 1,5 godziny Gosia wprowadzi Was w tajniki tego stylu tańca i nauczy charakterystycznych kroków. Po krótkiej przerwie nastąpi kolejny 1,5 godzinny set,  w którym poznane ruchy zostaną połączone w choreografię.

–> Warsztaty dancehall dedykowane są głównie dla młodzieży od 14 roku życia, ale rocznikom 18+ obiecujemy nie zaglądać w pesel 😉

–> Koszt warsztatów wynosi jedynie 40 zł przy zapisach do 5.08. Po tym terminie cena wzrasta do 45 zł.

–> Obowiązkowe zapisy** odbywają się przez formularz pod linkiem:
https://goo.gl/forms/ZsdkTB6aqbDdAsij1

–> Więcej informacji dotyczących warsztatów dancehall można uzyskać dzwoniąc pod numer: 692294156 / 661162951, lub wysyłając wiadomość na adres danceloveit.info@gmail.com

–> Zapraszamy także do obserwowania oficjalnego wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/217989109054104/

wypełnij poniższy formularz, aby już teraz zapisać się na warsztaty dancehall:

**Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest dokonanie wpłaty na numer konta, który zostanie podany w mailu zwrotnym na zgłoszenie przez powyższy formularz.

ZAPRASZAMY!!!