High Heels Day by Klaudia Perdek czyli bachata, salsa i sexy choreo w bardzo zmysłowym wydaniu już 29.03.2020 w DANCE#LOVEit

high-heels-warsztaty-salsa-bachata-sexy-choreo-klaudia-perdek-danceloveit-bielsko-biala
High Heels Day by Klaudia Perdek czyli Bachata, Salsa i Sexy choreo w bardzo zmysłowym wydaniu już 29.03.2020 w DANCE#LOVEit. Styl Klaudii Perdek odznacza się prawdziwą klasą, świetną techniką i mega kobiecym ruchem. Sensualnie i z pazurem. Specjalnie dla Was dziewczyny zapraszamy do Bielska-Białej Mistrzynię Polski IDO w Salsie solo, Mistrzynię Europy IDO w Bachacie solo i w parze, Mistrzynię Świata IDO w Merengue, a także tegoroczną zwyciężczynię Warsaw Bachata Social Competition. A to nie wszystkie tytuły, którymi może się pochwalić. Przy tym wszystkim jest mega skromna i z ogromnym sercem i zaangażowaniem prowadzi swoje warsztaty dla kobiet. Chyba już bardziej nie musimy Cię do tej osobistości przekonywać. 😉 My nie możemy doczekać się spotkania z Klaudią na sali DANCE#LOVEit.

➡️ GRAFIK:
14:30 – 15:45 – Salsa Lady Style
15:50 – 17:05 – Sexy Choreo
17:15 – 18:30 – Bachata Lady Style
18:30 – 18:45 – stretching

Każde z głównych zajęć trwa 1h 15 min


➡️ CENNIK:
Wpłata do 28.02.2020:
3 zajęcia – 80zł // 2 zajęcia – 60zł

Wpłata do 27.03.2020:
3 zajęcia – 90zł // 2 zajęcia – 70zł

Wpłata w dniu warsztatów 29.03.2020:
3 zajęcia – 100zł // 2 zajęcia – 80zł

Możesz zakupić PAKIET 3 zajęć (łącznie 4h) lub PAKIET 2 zajęć (w sumie 2,5h). 

ZAPISY NA WARSZTATY SĄ OBOWIĄZKOWE, A ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY PRZEZ NINIEJSZY FORMULARZ ZAPISÓW.

Kliknij w ten link. jeśli potrzebujesz powiększyć okno formularza zapisów

https://forms.gle/KhcSnCtukHun7tSCA

 

Do kilku dni po dokonaniu zapisu na Twojego maila przyjdzie potwierdzenie zapisu na High Heels Day wraz z numerem konta do wpłaty za w/w warsztaty. Kolejności wpłat również warunkuje uczestnictwo w warsztatach, więc prosimy nie zwlekaj z tym zbyt długo 🙂
———————
➡️ PYTANIA: tel. 661162951, danceloveit.info@gmail.com

➡️ Dołącz do wydarzenia na Facebooku i daj znać swojej znajomej o warsztatach 🙂

———————

➡️ LOKALIZACJA:

DANCE#LOVEit studio tańca
ul. Powstańców Śląskich 6
Bielsko – Biała,
stare fabryki BEFAMY, budynek po prawej od wjazdu do bramy, II piętro


Kilka słów o instruktorce i zawodowej tancerce Klaudii Perdek:

Obecnie jednak z bardziej rozchwytywanych warsztatowo polskich instruktorek. Tancerka z krwi i kości, tańczy od ponad 11 lat. Wcześniej specjalizowała się w takich stylach jak jazz oraz cheerdance, na ten moment skupia się głównie na salsie oraz bachacie, którą poznała niespełna 3 lata temu. Wraz z jej partnerem Riccardo miała przyjemność występować i prowadzić warsztaty na międzynarodowych festiwalach w wielu krajach Europy oraz w Stanach Zjednoczonych.

Przez ostatnie lata zdobyła tytuły: mistrzyni Polski IDO w salsie solo, mistrzyni Europy (European Cup) bachaty solo oraz w parze, mistrzyni świata merengue, wicemistrzyni świata bachaty oraz drugiej wicemistrzyni świata salsy WADF. Jest tegoroczną zwyciężczynią „Warsaw Bachata Social Competition”.

Obecnie prowadzi regularne zajęcia w dwóch szkołach tańca we Wrocławiu (Fly Dance Academy i Egurrola Dance Studio) oraz jest prowadzącą grupy „Alma Latina”.