Karnawałowa impreza Salsowo-Bachatowa w Nowym Klubie – 11.01.2020

karnawalowa-impreza-salsowo-bachatowa-nowy-klub-sfera-bielsko-biala-danceloveit-szlola-tanca-11.01
Karnawałowa impreza Salsowo-Bachatowa w Nowym Klubie już 11.01.2020 (w Centrum Handlowym Sfera – mała sala Klubu Klimat – wejście przez kręgielnię) .

Tym razem również za sterami djki gościnnie stanie Marcin Młodzik. Po ostatniej imprezie – mikołajkowej – słyszeliśmy same pozytywne opinie o naszym dj-skim duecie dwóch Marcinów. Chłopaki fajnie się dograli, a Wy nie schodziliście z parkietu 🙂 Obaj panowie to pasjonaci latynoskiej muzyki i tańca. Dodatkowo Marcin Aksamit prowadzi w DANCE#LOVEit kursy Salsy Kubańskiej i Sonu. Chłopaki zagrają pół na pół – Salsę i Bachatę 🙂

Nasza Karnawałowa impreza Salsowo-Bachatowa skierowana jest przede wszystkim do osób tańczących Salsę i Bachatę. Obydwu tych karaibskich stylów możesz nauczyć się na kursach w DANCE#LOVEit i w innych w szkołach tańca w Bielsku-Białej i w okolicy. Ale jeśli jeszcze nie tańczysz tych latynoskich tańców socialowych, a masz ochotę pobawić się  z nami, to i tak wpadaj bez oporów – zapraszamy serdecznie. Sala Nowego Klubu (CH Sfera ul. Mostowa 5) otwarta jest dla każdego, bardzo często przed naszymi imprezami ogłaszamy szybką przed-imprezową lekcję Salsy i Bachaty. A jak Ci się znudzą latynoskie rytmy, to zawsze możesz przejść na duży parkiet Klubu Klimat. Nasze imprezy to nie tylko Salsa i Bachata. To też ludzie, z którymi warto się zaprzyjaźnić, to często pokazy taneczne, animacje. A w Nowym Klubie i Klimacie często wpadają fajne promocje na driny 😉

Wstęp -> 10 zł

Dołącz do wydarzenia na Facebooku -> 
https://www.facebook.com/events/2468430179877663/

————-
—————————

Wspominając o szybkiej przed-imprezowej lekcji z radością donosimy, że 25-26.01.2020 zapraszamy Cię na WEEKENDOWY KURS LATINO – podstawy SALSY i BACHATY – każdy ze stylów wyłożony w 3h.

-> weekendowy kurs SALSY OD PODSTAW – 3h – 25.01.2020 sobota godz 16:00

-> weekendowy kurs BACHATY OD PODSTAW – 3h – 26.01.2020 niedziela godz 12:00

WIĘCEJ INFORMACJI o szybkim noworocznym kursie Salsy i Bachaty w zakładce Aktualności -> kliknij w ten link i przejdź do artykułu:

ZAPISY na WEEKENDOWY KURSY LATINO przez poniższy formularz.

Jeśli chcesz powiększyć okno formularza kliknij w link –>
https://forms.gle/AJ12vCqTUmzVTFJW6

weekendowy-kurs-latino-salsa-bachata-podstawy-danceloveit-szkola-tanca-bielsko-biala
weekendowy-kurs-latino-salsa-bachata-podstawy-danceloveit-szkola-tanca-bielsko-biala