Latino Ladies by Paulina – nowy kurs dla kobiet od podstaw – start 04.02.2019

start-kursu-latino-ladies-paulina

Dziewczyny zapraszamy na dodatkowa grupę Latino Ladies w poniedziałki o 17:30. Startujemy od 18.02.2019. Docelowo po kilku spotkaniach grupa ta zostanie połączona z grupą o 18:30 🙂

Latino Ladies to nowy trzymiesięczny kurs w kategorii ONLY FOR LADIES, który startuje w DANCE#LOVEit już od 04.02.2019. Kurs całkowicie od podstaw będzie odbywał się w każdy poniedziałek o 18:30. 
Dziewczyny, zima ostatnio nas nie oszczędza, a nic tak nie działa pozytywnie , jak latino rytmy! Zdrowy taneczny ruch dla ciała, relaks dla psychiki i nowe umiejętności, to coś co świetnie sprawdzi się na zimową chandrę. Kurs Latino Ladies jest o tyle fajniejszy, że poprowadzi go Paulina Kuraczyńska – specjalistka od Tańców Towarzyskich, miłośniczka tańców latinoamerykańskich, a od jakiegoś czasu tancerka zakochana w Sambie Brazylijskiej. Paulina działa również jako członkini i współzałożycielka eventowej Grupy tanecznej Diamonds. Przy tym wszystkim to świeżo upieczona mama, która zapewne wie, czego potrzeba nie tylko singielkom, ale też zapracowanym żonkom i mamuśkom  🙂
Marzysz o nauczeniu się żywiołowej samby, energicznej i rytmicznej cha chy? A może chcesz poczuć się bardziej kobieco w rytmach rumby? Chcesz zacząć ruszać się jak latynoskie tancerki i przy okazji zgubić zbędne kilogramy? Jeśli tak, te zajęcia są właśnie dla Ciebie!
W czasie kursu będziesz miała okazję poznać gorące rytmy tańców latynoamerykańskich takich jak: samba z elementami samby brazylijskiej, cha cha cha, rumba, jive i paso doble. Tańcząc nabierzesz pewności siebie, lepiej poznasz swoje ciało, zaczniesz się ładniej poruszać a przede wszystkim będziesz się super bawić!
* start kursu 04.02.2019
* w każdy poniedziałek o 18:30
* zajęcia będą trwały 60 min
* karnet 60zł za 4 wejścia po 60 min ważny 30 dni
* kurs będzie trwał 3 miesiące, z możliwością przedłużenia trwania kursu (temat do omówienia z grupą na końcówce trwania kursu)
* honorujemy karty Benefit, Fit Profit, Ok System
* zajęcia odbywają się w studiu tańca DANCE#LOVEit przy ul. Powstańców Śląskich 6 w Bielsku-Białej
* informacje pod nr telefonu i mailowo: 661162951, danceloveit.info@gmail.com
* www.danceloveit.pl
Zapisy obowiązkowe przez ten formularz:

Zapraszamy dziewczyny! 🙂