Lekcja Salsy od podstaw przed lutową impreza salsowo – bachatowa już 08.02. w Nowym Klubie

impreza-salsowo-bachatowa-salsoteka-lutowa-lekcja-salsy-parach-od-podstaw-danceloveit-nowy-klub-klub-klimat-bielsko-biala
Lekcja Salsy od podstaw przed lutową imprezą salsowo – bachatową, to propozycja dla osób, które chcą sprawdzić czy taki taniec jak Salsa przypadnie im do gustu. Poznasz kilka fajnych salsowych kroków, złapiesz latynoskie flow i zostaniesz z nami na imprezie salsowo – bachatowej już do białego rana.  75 minutową lekcję poprowadzą instruktorzy Salsy Kubańskiej w DANCE#LOVEit studio tańca. Uczestnicy mini lekcji złapią podstawy Salsy i będą mogli zostać po lekcji, by po praktykować świeżo nabyte umiejętności podczas imprezki 🙂

Lekcja Salsy od podstaw przed imprezą odbędzie się 08.02.2020 o 20:15 w Nowym Klubie (mała sala Klubu Klimat w CH Sfera, ul. Mostowa 5 Bielsko-Biała)

Na lekcję obowiązują zapisy przez niniejszy formularz
⬇️⬇️⬇️
Jeśli chcesz powiększyć formularz, kliknij w ten link:
https://forms.gle/nosskDaSqReA6vbd8

Oplata za lekcję:
Przed – imprezowa mini lekcja Salsy w parach kosztuje 20 zł jeśli dokonasz zapisu i wpłaty wcześniej oraz 25 zł jeśli zdecydujesz się zapłacić dopiero przy wejściu. Opłata za lekcję upoważnia Cię również do uczestnictwa w imprezie. Czyli jako uczestnik lekcji płacisz raz.


Salseros i Bachateros – oczywiście 08.02.2020 jak na każdej imprezie salsowo – bachatowej by DANCE#LOVEit (salsoteka, bachatoteka ;)) zagramy pól na pół Salsę i Bachatę. Za DJ-ką staną instruktorzy szkoły tańca DANCE#LOVEit – Marcin i Krzysiek.

Jak co miesiąc szykuje się w Nowym Klubie dobra impreza, więc nie strać okazji na dobrą zabawę i owocną praktykę umiejętności nabytych na kursach i warsztatach. Oczywiście w ramach integracji zapraszamy nie tylko kursantów szkoły tańca DANCE#LOVEit, ale również kursantów  z innych szkół Salsy i Bachaty, ludzi którzy tańczą już Salsę i Bachatę długo i tych co dopiero rozpoczęli swoją przygodę z tańcem.

Jeśli jeszcze nie tańczysz, to oczywiście też i Ciebie zapraszamy. Impreza ma charakter otwarty – przyjdź i sprawdź jak fajnie można spędzić czas w gronie Salsowiczów i Bachatowców, a potem rozpocznij jeden z kursów tanecznych w DANCE#LOVEit 🙂 Zapraszamy zarówno Bielszczan jak i gości z okolicznych miejscowości 🙂

————–
➡️ Gdzie imprezujemy?
Nowy Klub (Klub Klimat) w CH Sfera ul. Mostowa 5 w Bielsku-Białej
➡️ Kiedy?
08.02.2020 sobota
➡️ impreza startuje ok 21:00 / 21:30
➡️ przed – imprezowa mini Lekcja Salsy od podstaw startuje o 20:15 – PROWADZIMY ZAPISY
➡️ Kto zagra?
Marcin i Krzysiek – instruktorzy Salsy Kubańskiej w DANCE#LOVEit studio tańca

➡️ Co poleci z głośników?
Najfajniejsze utwory Salsy, Salsatonu, Bachaty, Sonu, usłyszysz też Reggaeto, na pewno wpadnie też jakaś Kizomba 🙂

➡️ Co jeszcze Was czeka podczas Imprezki salsowo-bachatowej?
Oprócz tego, że będziecie mogli potańczyć w parach, wpadnie kilka animacji i jakaś szalona Ruedka
Zapraszamy! 🙂

🚸 WSTĘP na imprezę salsowo-bachatową: 10zł
🚸 WSTĘP – PAKIET; LEKCJA + IMPREZA: 20zł przy wcześniejszym zapisie / 25zł płacąc przy drzwiach

Zapiszcie sobie datę w kalendarzu i do zobaczenia! 🙂

Bardzo prosimy o udostępnianie wydarzenia – im nas będzie więcej na imprezce – tym fajniej 🙂 A poza tym niech Wasi jeszcze nie tańczący znajomi mają okazję spróbować salsy!!! 🙂 Zaproś ich do wydarzenia, poleć lekcję Salsy! :)))

Link do wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/592476881521544/