Lekcje tańca online są dostępne w DANCE#LOVEit już od ponad roku – Salsa i Bachata Lady Styling oraz Izolacje ciała

lekcje-tańca-online-salsa-lady-styling-izolacje-ciala
LEKCJE TAŃCA ONLINE, czyli te prowadzone drogą internetową, to coś co najbardziej interesuje Cię w obecnych czasach? A może nie chodzi w ogóle o pandemię, tylko po prostu lubisz trenować w zaciszu swojego domu? Może takie otoczenie przynosi Ci najwyższy komfort? 
Jaki by nie był powód, szkoła tańca DANCE#LOVEit nieprzerwanie od roku oferuje zajęcia w formie online. Lekcje tańca online prowadzone są przez Asię Sieję W KAŻDY WTOREK na zamkniętej grupie Facebookowej. We wtorek możesz wziąć udział we wspólnym live, a potem nagranie z liva jest dostępne dla Ciebie przez cały tydzień.

Jeśli nie masz konta na Facebooku, a mimo to chcesz wykupić dostęp do takiej lekcji prowadzonej online – zgłoś się do nas na przykład telefonicznie pod 661162951. Nagrania z lekcji zapisywane są także w formie linku na You Tube. Po wykupieniu wejściówki otrzymasz link do minimum godzinnych zajęć.

 

W PROGRAMIE LEKCJI TAŃCA ONLINE:

19:15 //  LADY STYLING (Salsa, Son, Cuban Lady z elementami Afro i Rumby, Bachata,) – poziom dla dziewczyn znających podstawy Salsy Kubańskiej i Bachaty (śreniozaawansowany / open) – czasem lekcja jest nieco prostsza,  a czasem nieco trudniejsza 🙂 Na lekcji pracujemy nad ładną pracą rąk, dłoni, ramion i bioder, uczymy się elementów  z różnych tańców kubańskich, których świadome wykorzystanie wzbogaca styling i podnosi rangę 😉 tancerki. Często pracujemy w mocnym musicality. A czasem wracamy do podstaw ruchu, aby wyczyścić wszelkie niedociągnięcia w basicowym ruchu. Bo dobry basic to podstawa jakości tańca ogólnie.

Grupa na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/253812942378311

 

20:30 //  IZOLACJE CIAŁA ze stretchingiem unisex – poziom open – tu zachęcamy do udziału też panów. Izolacje ciała to ćwiczenia przygotowujące ciało i umysł do tańca niemal w każdym stylu. Podczas tego rodzaju zajęć wykonujemy różne ćwiczenia koordynacyjne, różne ćwiczenia rozwijające technikę tańca ogólnie. Izolacje ciała podnoszą świadomość poszczególnych partii ciała, ich możliwości i motoryki. Niektórzy uczestnicy traktują Izolacje ciała jako fantastyczny sposób na taneczny rozwój, inni jako dobry rodzaj fitnessu.

Grupa na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/234956534471561

Zapraszamy! 😊
————–
 Chęć uczestnictwa w zajęciach możesz zgłosić przez wiadomość na messengerze, przez telefon pod 661162951.
—————
CENNIK:
20zł – jednorazowa wejściówka na najbliższe nadchodzące zajęcia
60zł – karnet na 4 wybrane zajęcia
100zł – karnet na 8 wybranych zajęć – czyli cały pakiet (dołączamy Cię od razu na cały miesiąc do obydwu grup)

NR KONTA do wpłaty za lekcje: Agencja Artystyczna Joanna Sieja – Wołonciej
68 1050 1070 1000 0092 1747 9469