Mikołajkowa Potańcówka salsowo-bachatowa w Nowym Klubie by DANCE#LOVEit

mikolajkowa-potancowka-salsowo-bachatowa-15-grudnia
Mikołajkowa Potańcówka salsowo-bachatowa to kolejna impreza, którą przygotowuje dla Was ekipa DANCE#LOVEit. Ostatnia impreza w Nowym Klubie – ta o tematyce andrzejkowej i z dress codem sliver & black – przyniosła Wam wiele radochy. Wiemy to od Was, bo wychodząc podkreślaliście, że dawno nie byliście na tak fajnej imprezie. Fajnie było to od was usłyszeć! 🙂 Uśmiechamy się na wspomnienie andrzejkowej animacji i energii, która wypełniła salę, kiedy sobie wszyscy odtańczyliśmy “Czary mary, czary mary… ” 😛 Pokazy Samby Brazylijskiej wykonaniu Samba Art też wywarły na wielu z Was wrażenie. A przy tym sobie trochę powróżyliśmy. Oczywiście same dobre rzeczy… baaa… tylko takie wchodziły w rachubę.

A teraz przygotowujemy dla Was kolejną super imprezę w salsowo – bachatowych rytmach. Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to na imprezie pojawi się także smaczek dancehallowy i reggaetonowy! 😉 Mikołajkowa Potańcówka salsowo-bachatowa – bo takim mianem określiliśmy w/w imprezę – odbędzie się 15.12.2018 w Nowym Klubie w Centrum Handlowym Sfera.
I to również nie będzie taka zwyczajna salsoteka czy nawet bachatoteka… 😉 bo tym razem mamy znów przygotowanych dla was kilka atrakcji  🙂 Na początek zdradzimy tylko… że na pewno będą to pokazy taneczne… jakie? Już wkrótce ogłosimy w wydarzeniu na facebooku kolejne punkty programu 😉 Zapisujcie się do wydarzenia i śledźcie pojawiające się tu posty!
Wydarzenie na facebooku: facebook.com/events/528114104315113/

Zatem….
-> Co?
SALSOTEKA / BACHATOTEKA!!!!
-> Gdzie?
Nowy Klub (Klub Klimat) w CH Sfera
-> Kiedy?
15.12.2018 sobota start ok 21:00
-> Po ile bilety?
Jedyne 10 zł
-> Co poleci z głośników?
Najfajniejsze utwory Salsy, Salsatonu, Bachaty, Sonu, usłyszysz też Reggaeton i pewnie wpadnie też jakaś Kizomba
-> Co jeszcze Was czeka podczas Salsoteki?
Z pewnością pojawią się Wasze ulubione animacje taneczne, nie wykluczamy także innych niespodzianek 😀
-> O czym powinieneś jeszcze wiedzieć?
Że bez Ciebie ta impreza nie ma sensu! Bierz pod pachę tańczących i nietańczących znajomych i wpadaj! Zapraszamy!  🙂

A czy wiesz, że…
Jeśli udostępnisz to wydarzenie i zaprosisz swoich znajomych, to będzie nas jeszcze więcej?! 😀
Więcej osób na imprezie, to więcej ludzi zajawionych tańcem i jeszcze więęęęęcej zabawy! Czy to nie brzmi zachęcająco? 🙂