Nowy sezon – 2020 / 2021 – start – zapisy na zajęcia i Dzień Otwarty 13.09.2020

Nowy sezon startuje lada moment, więc zachęcamy Was serdecznie do zapisów na rozpoczynające się we wrześniu i w październiku kursy tańca 🙂 ZAPISU NA REGULARNE ZAJĘCIA dokonujemy przez niniejszy FORMULARZ ZAPISÓW.

Przez poniższy formularz zapisujemy zarówno młodzież, dorosłych, jak i DZIECI W WIEKU OD 5-13 LAT. Oczywiście zapisu dzieci dokonują w ich imieniu rodzice, zostawiając do siebie kontakt. ZAPISY NA ZAJĘCIA DLA DZIECI znajdują się na 3-ciej stronie formularza.

Kliknij w ten link jeśli chcesz powiększyć i otworzyć formularz w nowym oknie
https://forms.gle/TsZ6mXeDrAki3mJB6

 

PEŁNY GRAFIK REGULARNYCH ZAJĘĆ w DANCE#LOVEit osadzony jest tu na stronie www.danceloveit.pl w zakładce GRAFIK. W tym samym miejscu podane są także terminy startu poszczególnych kursów -> https://danceloveit.pl/grafik/

grafik-zajęcia-lekcje-szkoła-tańca-danceloveit-zapisy-bielsko-biala

Contemporary, Salsa, Bachata, a może Dancehall lub Reggaeton? Jakie jest twoje flow? Jeśli jeszcze nie wiesz, jaki styl tańca jest Twoim stylem, wpadnij do nas na salę podczas DNIA OTWARTEGO 13.09.2020. Startujemy z zajęciami za free od 11:00. Dla uczestników Dnia Otwartego przewidujemy 20% rabatu na karnety 🙂

Więcej na temat DNIA OTWARTEGO w tym PLAN ZAJĘĆ pod tym linkiem na wydarzeniu na Facebooku. Dodatkowo poniżej wrzucamy plakat z zajęciami zaplanowanym na  Dzień Otwarty.

Kliknij w ten link, dołącz i bądź na bieżąco z wydarzeniem;
https://www.facebook.com/events/3362199987162168

 

dzień-otwarty-drzwi-otwarte-bielsko-biala-szkola-tańca-dance-love-it-danceloveit-nowy-sezon