Regulamin odbywania się zajęć taneczno – sportowych oraz ogólnego użytkowania przestrzeni szkoły tańca od 08.06.2020 do odwołania

REGULAMIN odbywania się zajęć taneczno – sportowych oraz ogólnego użytkowania przestrzeni szkoły tańca DANCE#LOVEit wprowadzony od 08.06.2020 do odwołania w związku ze wznowieniem zajęć grupowych na sali na ul. Powstańców Śląskich 6 w Bielsku-Białej.

Drodzy Tancerze, Kursanci, Rodzice
od 8.06.2020 oficjalnie wznawiamy kursy i treningi grupowe na sali. Dostosowując się do obostrzeń Generalnego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się zakażenia COVID – 19, wprowadzamy w szkole tańca DANCE#LOVEit zaktualizowane zasady funkcjonowania. Regulamin odbywania się zajęć taneczno – sportowych oraz ogólnego użytkowania przestrzeni szkoły tańca będzie obowiązywał od 08.06.2020 do odwołania.

 

1) Na każdej z naszych sal między uczestnikami zajęć powinna być zachowana przestrzeń około 4m2. Z tego powodu ograniczamy liczbę uczestników zajęć.

2) Osoby chętne, by brać udział w zajęciach, są zobowiązane dokonać ZAPISU przez FORMULARZ zamieszczony na www.danceloveit.pl pod linkiem https://tiny.pl/79s2m

UWAGA! W związku z ograniczeniami liczby uczestników, prosimy aby każda NIEOBECNOŚĆ na zajęciach była zgłaszana co najmniej jeden dzień wcześniej, tak abyśmy miejsce wolne mogli zaproponować kolejnemu uczestnikowi zajęć z LISTY REZERWOWEJ. Nieobecności prosimy zgłaszać pod numerem: Joanna Sieja – 661162951, a w przypadku grup Modern, Contemporary, Body Shape, Małe Jazziki – Ewelina Tomiczak – 662019902.

Nie zgłoszenie nieobecności na zajęciach będzie traktowane jak wykorzystane wejście z karnetu, a w przypadku użytkowników kart Benefit System, Fit Profit, smsów OK System, uczestnik zobowiązuje się do wpłacenia wejściówki o wartości jednorazowej wejściówki w karnecie.

3) Po każdych zajęciach wprowadziliśmy 15-sto minutowe PRZERWY, podczas których wietrzymy salę między kolejnymi zajęciami. Przerwy takie – w większości przypadków wprowadzone na zakładkę – pozwolą tez na mniejszy kontakt uczestników różnych grup.

4) Prosimy aby uczestnicy zajęć przychodzili na swoje zajęcia max 10 min przed czasem – to też zminimalizuje nam problem gromadzenia się ludzi w poczekalni.

5) Na wejściu znajduje się dozownik z płynem dezynfekującym. Każda osoba przekraczająca i wychodząca z naszych pomieszczeń zobowiązana jest do dezynfekcji rąk.

6) Jeśli uczestnik zajęć lub instruktor prowadzący zajęcia nie czuje się najlepiej danego dnia, jest zobowiązany zrezygnować z uczestniczenia lub prowadzenia najbliższych zajęć. W tym przypadku także prosimy o jak najszybsze zgłoszenie nieobecności. Jeśli okaże się, że nieobecność zgłasza instruktor, szkoła postara się na tą lekcję zorganizować zastępstwo lub powiadomi uczestników zajęć sms-em najszybciej jak to będzie możliwe.

7) Jeśli uczestnik lub instruktor odczuje niepokojące objawy po odbyciu lub przeprowadzeniu lekcji w szkole tańca DANCE#LOVEit, prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas o tym pod numerem telefonu. 661162951.

8) Uczestnik jest zobowiązany mieć przy sobie maseczkę, jednak nie będziemy wymagać prowadzenia zajęć w maseczkach – w naszym odczuciu to byłoby dla uczestników szkodliwe.
9) W studiu mamy szatnie, z których uczestnicy zawsze w razie potrzeby mogą skorzystać. Jednak w obecnej sytuacji prosimy, aby w miarę możliwości przychodzić na zajęcia już przebranym. A jeśli będą państwo zmieniać ubranie, prosimy, aby ciuchy były włożone do reklamówki lub torby sportowej. Im mniejszy kontakt ubrań na wieszakach, tym bardziej zachowane zasady bezpieczeństwa.

10) Każdy uczestnik i instruktor wchodząc na salę jest zobowiązany do zmiany obuwia na czyste, przeznaczone tylko do tańca na sali tanecznej lub sportowej.

11) Uczestnicy zajęć przynoszą swoją wodę i korzystają z butelek, bidonów tylko we własnym zakresie.

Wejdźmy wszyscy bezpiecznie w dobrą codzienność DANCE#LOVEit i czerpmy jak najwięcej fajnej energii z pasji jaką jest taniec i zdrowy trening 🙂 Pamiętajcie, że z naszej strony wkładamy maximum, by zapewnić Wam bezpieczny powrót na sale DANCE#LOVEit. Jesteśmy przekonani, że to już odpowiedni czas, by wracać do normalności 🙂 Regulamin jest tylko wskazówką, jak możemy wszyscy pomóc w kształtowaniu bezpiecznej przestrzeni. Zapraszamy! 

Pozdrawiam serdecznie naszych Tancerzy 🙂
Joanna Sieja – Wołonciej
właściciel studia tańca DANCE#LOVEit