Startujemy z noworocznymi zapisami na zajęcia taneczne – styczeń / luty 2021

Jak tam wasze noworoczne postanowienia? 🙂  A czy wśród waszych postanowień jest większa ilość ruchu i rozwój pięknej pasji jaką jest taniec?  Liczymy, że tak i pragniemy Wam umożliwić realizację tych planów!  W styczniu i w lutym 2021 startujemy z nowymi kursami w DANCE#LOVEit, wznawiamy także większość grup zawieszonych w październiku 2020 roku. Planujemy również odmrozić dotychczas zakupione i  nie wykorzystane z powodu obostrzeń karnety.

Wstępny GRAFIK ZAJĘĆ i FORMULARZ ZAPISÓW zamieszczamy poniżej oraz w zakładce Grafik. Zapraszamy na zajęcia taneczne dzieci od 4 roku życia, młodzież i dorosłych.

Drodzy, prosimy także, abyście się zapoznali z nowym cennikiem szkoły tańca DANCE#LOVEit. Ponieważ od początku działania studia działaliśmy na tych samych cenach, w obecnej sytuacji rynkowej musimy je nieco podwindować. Wierzymy jednak, że jakość świadczonych usług, metodyka nauczania, miłość do tańca i ruchu, oraz atmosfera, która panuje na salach DANCE#LOVEit przeważy podczas podejmowania decyzji o tym, czy znów wrócić na prowadzone przez nas treningi. Zapraszamy! 🙂

Ruch to zdrowie dla ciała i umysłu! Bezcenne! 🙂

 

FORMULARZ ZAPISÓW NA SEZON 2021

https://forms.gle/dQk8aQoYMTsxHMff9 <- ABY POWIĘKSZYĆ OKNO FORMULARZA KLIKNIJ W TEN LINK

 

Jeśli masz pytania! Dzwoń lub pisz! 🙂