fbpx

Urodzinowe “a lo cubano” – czyli Yusimi, Eryk, Siejka i Aksamitki w DANCE#LOVEit

Urodzinowe “a lo cubano” – czyli Yusimi, Eryk, Siejka i Aksamitki w DANCE#LOVEit
Urodzinowe “a lo cubano” – czyli Yusimi, Eryk, Siejka i Aksamitki w DANCE#LOVEit
.
Yusimi Moya Rodriguez – wulkan kubańskiej energii, wybitna tancerka i świetny pedagog w Bielsku-Białej już w lipcu 2022! Część z Was miała już przyjemność poznać ją warsztatowo i wie jaki to SZTOS (!) i dlaczego tak się cieszymy na jej ponowne przybycie do Polski!
.

YUSIMI MOYA RODRIGUEZ będzie gościem specjalnym podczas 5-tych urodzin szkoły tańca DANCE#LOVEit (02-03.07.2022). Poprowadzi minimum 5h warsztatów. Czyli 9h / 10h zajęć tanecznych murowane!

.
Drugim super instruktorem podczas urodzinowych warsztatów będzie ERYK JANUSZYK! Eryk poprowadzi dla Was zajęcia zarówno solo, jak i w parze z Yusimi. Z Erykiem przewidujemy 4h.
.

Dodatkowo po godzinie zajęć poprowadzą Asia Sieja oraz Krysia i Marcin Aksamit. A jeszcze jednego instruktora mamy pod znakiem zapytania czekamy na potwierdzenie jego przyjazdu. Czyli 9h / 10h zajęć tanecznych murowane! Czyli 9h / 10h zajęć tanecznych murowane!

——————————————————
.
SZCZEGÓŁOWY GRAFIK WARSZTATÓW zostanie podany wkrótce:

5h z Yusimi Moya Rodriguez (2 w parze z Erykiem)
.
4h z Erykiem Januszyk (2 w parze z Yusimi)
.
1h z Asią Sieja, potem 1h z Krysią i Marcinem Aksamit, a na końcu1h lub 2h z ….

Warsztaty odbędą się na poziomie OPEN // ŚREDNIOZAAWANSOWANYM. Choć kto wie, jak i gdzie naszych instruktorów poniesie… Choć kto wie, jak i gdzie naszych instruktorów poniesie
.
——————————————————-
.
CENNIK WARSZTATÓW
.
PROGI CENOWE:
–>pierwsze 10 osób: 260zł – zapis solo ->> WYPRZEDANE
–>kolejne 30 osób lub do 30.04.2022 310zł – zapis solo // 290zł – zapis w parze /// zapis z grupą daje rabat -20zł od podanych cen ->> WYPRZEDANE
–>do 31.05.2022 330zł solo // 310zł w parze /// w grupie -20zł od podanych cen
–>do 29.06.2022 350zł – zapis solo // 330zł w parze /// w grupie -20zł od podanych cen
–>po 29.06.2022 370zł – zapis solo // 350zł – zapis w parze /// w grupie -20zł od podanych cen
.
ZAPIS W GRUPIE:
Grupy 10-osobowe mają zniżkę -> uczestnicy grupy (9 osób) otrzymują rabat 20zł od cen w danym progu cenowym, a lider grupy otrzymuje rabat 50% na Full Passa (lider wysyła listę uczestników grupy na maila danceloveit.info@gmail.com podając imię i nazwisko każdego uczestnika).
Uczestnicy grupy są proszeni o zapis przez formularz zapisów, podając nazwę grupy lub imię i nazwisko lidera.
.
GRUPA łączy w sobie uczestników zapisujących się w różnych progach terminowych. Nie osiągnięcie wymaganej liczby 10 osób, NIE ANULUJE RABATU -20zł, ale liderowi NIE przysługuje wtedy 50% rabatu. W takiej sytuacji liderowi również przysługuje 20zł rabatu od cen w danym progu terminowym
.
ZAPISY są obowiązkowe – przyjmujemy je przez NINIEJSZY formularz. Po zapisie, zrób wpłatę na podane niżej konto. Korzystając z zapisu “W PARZE” lub “W GRUPIE” każdy z uczestników mimo wszystko wypełnia formularz.Korzystając z zapisu “W PARZE” lub “W GRUPIE” każdy z uczestników mimo wszystko wypełnia formularz.
.
LINK DO FORMULARZA ZAPISÓW:
https://forms.gle/Wq6hL6b4aHtPj6kg6
–>Pamiętaj, że gwarancją rezerwacji miejsca na sali jest dokonanie wpłaty. Po dokonaniu wpłaty i rezerwacji miejsca na warsztatach, kasy nie zwracamy, ale zakupiony bilet może zmienić swojego właściciela.
–>Jeśli PO ZAKUPIE PASSA będziesz z jakiegoś powodu musiał/ła zrezygnować z udziału w warsztatach, możesz przepisać bilet na inną osobę. Prosimy o podanie informacji na maila danceloveit.info@gmail.com
–>Jeśli bardzo potrzebujesz rozbić wpłatę za FULL PASSA na DWIE RATY zgłoś prośbę na maila danceloveit.info@gmail.com
—————————————————–
.
WPŁATY przyjmujemy na podany niżej nr konta:
Agencja Artystyczna
Joanna Sieja – Wołonciej
68 1050 1070 1000 0092 1747 9469
– w tytule wpisz – “A lo cubano 02-03.07.2022”
– wpłać kwotę z odpowiedniego progu terminowego (wykorzystaj możliwe zniżki :))
.
LOKALIZACJA WARSZTATÓW:
ul. Mostowa 5 w Bielsku-Białej CH Sfer Klub Klimat (to samo miejsce, gdzie odbędzie się piątkowa i sobotnia impreza)Korzystając z zapisu “W PARZE” lub “W GRUPIE” każdy z uczestników mimo wszystko wypełnia formularz.
.
KONTAKT:
DANCE#LOVEit studio tańca
danceloveit.info@gmail.com
tel.: 661162951.
https://danceloveit.pl/
Urodzinowe “a lo cubano” – czyli Yusimi, Eryk, Siejka i Aksamitki w DANCE#LOVEit
Urodzinowe “a lo cubano” – czyli Yusimi, Eryk, Siejka i Aksamitki w DANCE#LOVEit