WRACAMY NA SALĘ DO GRUPOWYCH TRENINGÓW – ZAPISY NA KURSY WZNOWIONE OD 08.06.2020

Wracamy na salę taneczną DANCE#LOVEit z nową energią już od 08.06.2020. Tęskniliście za wspólnymi treningami? 🙂 W zawiązku z wyczekiwanym uchyleniem zakazu prowadzenia zajęć grupowych, uruchamiamy zapisy na kursy będące w dużym stopniu kontynuacją tych zamkniętych w marcu 2020 z powodu panującej pandemii.

Prowadząc zapisy na czerwcowe zajęcia, uwzględniamy wymogi GIS-u i obostrzenia narzucone przez Ministerstwo Zdrowia. Sytuacja zmienia się dynamicznie, więc bądźcie czujni na nowe ustalenia 🙂

Na ten moment mamy odgórnie ograniczoną liczbę miejsc na sali oraz brak możliwości uruchomienia zajęć prowadzonych w parach (na jedną osobę należy wyliczyć około 4m2 sali podczas zajęć solo). To czy konkretne zajęcia ruszą już od przyszłego tygodnia jest również zależne od dolnej granicy zapisanych. Jeśli liczba zainteresowanych wznowieniem zajęć będzie wystarczająca – zajęcia zostaną uruchomione.

Głównie w tej chwili uruchamiamy zajęcia solo oraz treningi formacji. Na zajęcia w parach: Salsa Kubańska i Bachata Flow – zbieramy zapisy, by rozeznać się w liczbie chętnych, ale o terminie startu jeszcze poinformujemy wkrótce.

JEŚLI W MARCU MIAŁEŚ WYKUPIONY KARNET, którego do tej pory nie wykorzystałeś, możesz oczywiście skorzystać z kontynuacji tego karnetu.

Pełny GRAFIK ZAJĘĆ na stronie www.danceloveit.pl w zakładce GRAFIK

ZAPISY NA ZAJĘCIA są obowiązkowe i prowadzimy je przez ten formularz:
Jeśli chcesz powiększyć okno formularza, kliknij w ten link https://forms.gle/ySozxsi7SebasedUA

 

CENNIK:
Cennik KARNETÓW na stronie www.danceloveit.pl w zakładce OFERTA.

Honorujemy także karty Multi Sport Plus, Fit Profit, OK System. Szanując naszych klientów, chcemy jednak poinformować osoby korzystające u nas z tych systemów rozliczeniowych, że w najbliższym czasie będziemy podejmować ze wspomnianymi partnerami negocjacje co do ewentualnych dopłat do wejściówek na w/w karty. Taką dopłatę będzie musiał dodatkowo uiszczać wchodzący na kartę klient. Wszystko w ramach wyrównania do stawki karnetowej.

LOKALIZACJA:
Zajęcia odbywają się na sali studia DANCE#LOVEit ul. Powstańców Śląskich 6 w Bielsku-Białej II piętro

KONTAKT:
DANCE#LOVEit studio tańca
tel.: 661162951, tel.: 662019902, tel.: 692294156
www.danceloveit.pl
danceloveit.info@gmail.com
————————————-
————————————-

LEKCJE ONLINE W ZAMKNIĘTYCH GRUPACH NA FACEBOOKU DANCE#LOVEit

Dodatkowo zapraszamy Cię na WTORKOWE zajęcia ONLINE by Asia Sieja. W czerwcu (a jeśli pomysł się sprawdzi, również przez kolejne miesiące), równorzędnie z zajęciami stacjonarnymi na sali DANCE#LOVEit, Asia będzie prowadzić w każdy wtorek 2h zajęć tanecznych w zamkniętej grupie na facebooku w formie streamu na żywo. Dostęp do grupy, w której będą internetowo odbywać się zajęcia również będzie odpłatny (cennik podobny jak na zajęcia stacjonarne).

Jeśli jednak chcesz najpierw spróbować zajęć online z Asią za free, wpadnij na dwa live’y już W NAJBLIŻSZĄ ŚRODĘ 03.06. Lekcje te odbędą się na głównej ścianie facebooka DANCE#LOVEit.

-> 19:00 – Cuban Bodymovement / Salsa Suelta – poziom open dla tańczących Salsę, unisex, czyli podrasujemy twój kubański styl w Salsie o nowe elementy taneczne i pracę ciała

-> 20:00 – Izolacje ciała ze stretchingiem – ćwiczenia koordynacyjne, poprawiające technikę tańca i dużo zdrowego stretchingu na koniec dnia

Więcej informacji o lekcjach online obecnych i tych, które szykujemy na czerwiec podamy lada moment na kanałach DANCE#LOVEit, między innymi w tym wydarzeniu na fb: https://www.facebook.com/events/156776502314407/:

A to wszystko z miłości do tańca ♥
ZAPRASZAMY 🙂

Scroll to Top