Bachata Ladies solo – kurs dla pań od podstaw już od 23.09.2020

Bachata Ladies solo od podstaw startuje już od 23.09.2020. Zapraszamy na zajęcia w każdą środę o godzinie 19:00. Kurs od podstaw poprowadzi Paulina Yanoshevska. 

Zapisy na zajęcia Bachata Ladies solo trwają, nie czekajcie na ostatnią chwilę! Bachata jest stylem tanecznym, który na przestrzeni miesięcy stał się bardzo popularny. Zabierze Was wprost w ramiona przepięknej Dominikany. To bardzo kobiecy i sensualny styl, który zazwyczaj tańczony jest na obcasach, ale na pierwszych zajęciach będziemy tolerować również tenisówki 🙂

Zapisy na kursy prowadzimy przez formularz w zakładce ZAPISY https://danceloveit.pl/zapisy-nowy-sezon-2019-2020\

Na zajęciach poznacie podstawowe kroki Bachatowe,  wyzwolicie swoje poczucie piękna i poczujecie się niezwykle kobieco. Bo ladies styling to nie tylko taniec, a zdecydowanie coś więcej!  Bachata Ladies solo wpłynie na Twoją postawę, samoocenę i dobry nastrój. Przyjdź na kurs i przekonaj się! Gwarantowana dobra zabawa i sensualne doznania.

Cennik:
jednorazowe wejście – 20zł
4 wejścia – 60zł
8 wejść – 100zł

Więcej informacji:
tel. 661162951; mail danceloveit.info@gmail.com

A teraz kilka słów o prowadzącej – Paulinie Yanoshevskiej, która z tańcem związana jest od piątego roku życia.

Ponad dziesięć lat szkoliła się w dziewczęcej formacji tanecznej w szkole tańca Prestiż w Oświęcimiu. Następnie zakochała się w Salsie Kubańskiej i stylach pokrewnych, które doskonaliła zarówno w mieście rodzinnym – Bielsku-Białej – oraz na różnorakich festiwalach u kubańskich i polskich instruktorów. Umiejętności taneczne posiada zarówno w zakresie solo oraz tańca w parach. Ukończyła studia pedagogiczne oraz uzyskała tytuł instruktora tańca. W DANCE#LOVEit prowadzi kursy bachata ladies solo.

Kocha taniec i nie wyobraża sobie funkcjonowania bez niego. Najbardziej ceni w nim radość płynącą z ruchu ciała w rytm muzyki i satysfakcję z wykonania trudniejszych sekwencji kroków.

paulina-piotrowiak-2

Zapraszamy na Bachata Ladies solo w szkole tańca DANCE#LOVEit!

Zapisy na kursy prowadzimy przez formularz w zakładce ZAPISY

https://danceloveit.pl/zapisy-nowy-sezon-2019-2020\

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi zajęciami i naszym GRAFIKIEM. Pamiętajcie – taniec jest dla każdego! Nie liczy się wiek, płeć ani doświadczenie!