Kubański son w parach – 3 miesięczny kurs z Aksamitami

Kurs Kubański son dla par startuje już 22.09.2020. Chętne pary zapraszamy w każdy wtorek o godzinie 20:30. Zajęcia poprowadzą doświadczeni Krysia i Marcin Aksamit. 

Panie i panowie pilnie potrzebni! Chwyć swoją partnerkę i przyjdź do szkoły tańca DANCE#LOVEit. Startuje nowy, trzymiesięczny kurs kubański son dla par z egzotycznymi rytmami. To wspaniała okazja dla parających się Salsą Kubańską i stylami pokrewnymi, którzy mogą udoskonalić swoje umiejętności pod okiem ekspertów. Tańcząc Son zaznacie eleganckiej strony tańców latino, które z pewnością Was zauroczą na długi i wspaniały czas! Nie przegapcie okazji na świetną przygodę w rytm hiszpańskiej gitary i afrykańskich bębnów!

Zapisy na kursy prowadzimy przez formularz w zakładce ZAPISY https://danceloveit.pl/zapisy-nowy-sezon-2019-2020

Son to latynoamerykański gatunek muzyczny, który zrodził się na wyspie Hispaniola w XVIw. Łączy w sobie muzykę hiszpańską oraz rytmy plemion afrykańskich – Bantu i Arara. Bardzo dużą popularność zyskał początkowo w stronach kubańskich, a następnie rozprzestrzenił się na cały świat. I tak “przywędrował” i do nas 🙂

Gwarantowana profesjonalna “opieka” Krysi i Marcina Aksamit. Poznajcie naszych instruktorów! 

Zajęcia poprowadzą niezwykle doświadczeni mistrzowie w stylach latino – Aksamici! Krysia i Marcin z pewnością nauczą Was wielu nowych rzeczy, wyrozumiale spojrzą na Wasze umiejętności i trudności w tańcu. Swoje umiejętności szlifowali pod okiem przede wszystkim Daniela Pancerza i Edyty Lanc oraz Eryka Januszyka i Martyny Spyry. To laureaci międzynarodowych konkursów tańca, którzy współpracują ze szkołą tańca DANCE#LOVEit! Niekwestionowani eksperci w dziedzinie tańców latino, zakochani w kubańskich klimatach.

baner, son

Cennik:
jednorazowe wejście – 30zł
4 wejścia – 75zł

*uczęszczając na salse i na son można zakupić karnet na 8 wejść, na 30 dni w cenie 130zł!
*pierwsze zajęcia próbne 15zł

Więcej informacji:
tel. 661162951; mail danceloveit.info@gmail.com

Nie zwlekaj! Zapisz się na kurs już dziś i nie zastanawiaj się dłużej! Zapisy prowadzimy przez formularz w zakładce ZAPISY.

https://danceloveit.pl/zapisy-nowy-sezon-2019-2020

 

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi zajęciami i naszym GRAFIKIEM. Z pewnością coś Was zainteresuje. Do zobaczenia na sali!