Bachata Sensual Vibes by Monika i Daniel Rojewscy – czyli prawdziwa uczta bachatowa już 06-07.04.

Bachata Sensual Vibes z Moniką i Danielem to prawdziwe święto dla Bachatowców! Cały weekend warsztatowania i imprezowania w sensualnych rytmach rodem z Dominikany i Hiszpanii. I to z jednymi z najlepszych instruktorów tego stylu w Polsce. Wszystko to dla Was 06-07 kwietnia w DANCE#LOVEit.  6 godzin kosmicznych zajęć o tańcu, emocjach i pasji. A w sobotnią noc zapraszamy do Nowego Klubu (CH Sfera) na imprezę, na której główną gwiazdą będą oczywiście nasi goście.

Monika Sęk-Rojewska i Daniel Rojewski to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par bachatowych w Polsce. Są rozchwytywanymi specami od zmysłowej i estetycznej Bachaty Sensual, założycielami łódzkiej szkoły tańca Latin Dance Academy, choreografami kilku formacji tanecznych. Współpracują z wieloma szkołami tańca i organizatorami festiwali z całej Polski.

Oprócz super warsztatów z naszymi gośćmi w programie Bachata Sensual Vibes przewidujemy także równie fantastyczną rozgrzewkę z waszymi bielskimi ulubieńcami – Anią i Piterem. Nasi danceloveit’owi spece od Bachaty poprowadzą dla Was solidny Bachata Warm-up, rozgrzewając Was mega przydatnymi izolacjami i morderczymi footworkami 😉

To co bardzo ważne, warsztaty odbędą się na poziomie średniozaawansowanym.

Rozkład jazdy:
Sobota 6 kwietnia
14:00 – 15:00 Bachata Warm-up: izolacje & footwork <- Ania i Piter
15:00 – 18:00 Bachata Partnerwork <- Monika i Daniel (w tym 10 minut przerwy)
06 kwietnia 21:00 – Impreza w Nowym Klubie z udziałem Moniki i Daniela <3
Weż udział w wydarzeniu na Facebooku i bądź na bieżąco:
https://www.facebook.com/events/301018877434705/
Niedziela 7 kwietnia
11:00 – 12:00 Bachata Warm-up: izolacje & footwork <- Ania i Piter
12:00 – 15:00 Bachata Partnerwork <- Monika i Daniel (w tym 10 minut przerwy)

 

Zapisy na Bachata Sensual Vibes:
Aby zarezerwować sobie miejsce na warsztatach, należy przesłać zgłoszenie poprzez niniejszy formularz. Warunkiem rezerwacji miejsca na warsztatach jest wpłata na numer konta podany w mailu zwrotnym. W razie rezygnacji z  warsztatów już po uiszczeniu wpłaty, opłaty za bilet nie zwracamy. Można natomiast na swoje miejsce znaleźć zastępstwo.

Zapisy przyjmujemy zarówno w parze jak i solo. Jednak z dbałości o właściwe proporcje damsko-męskie zastrzegamy sobie możliwość wstrzymania zapisów dla którejś płci.

Link do formularza zapisów na Bachata Sensual Vibes
 -> https://goo.gl/forms/EfbM9RTvAjAZrjw93

Jeśli chcesz powiększyć formularz, kliknij w powyższy link

 

Cennik warsztatów:
I próg do 18.03.2019: za osobę 139zł / w parze 259zł
II próg do 01.04.2019: za osobę 159zł / w parze 299zł
III próg do 05.04.2019: za osobę 179zł / w parze 339zł
w dniu warsztatów:  za osobę 199zł / w parze 379zł

Lokalizacja warsztatów:
Ze względu na to, iż szacujemy że będą to warsztaty na dużo większą ilość uczestników, niż pomieści nasza sala w DANCE#LOVEit, Bachata Sensual Vibes odbędą się na sali tanecznej w Bielsku-Białej przy ul. Stawowej 29 (os. Wojska Polskiego).

Więcej informacji:
tel. 661162951, mail. danceloveit.info@gmail.com

W sprawie warsztatów można również kontaktować się  z naszymi instruktorami Anią (https://www.facebook.com/anna.mrozinska.71) i Piterem (https://www.facebook.com/piotr.wrobel)

Weź udział w wydarzeniu na Facebooku i bądź na bieżąco:
https://www.facebook.com/events/359946907934109/

 

Poznaj lepiej naszych gości:

Monika Sęk – Rojewska:
Założycielka szkoły Latin Dance Academy, z wykształcenia lingwistka z pasji tancerka i instruktorka. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 9 lat od tańca nowoczesnego. Następnie szkoliła się w technikach streetowych m.in. w formacji tanecznej Kabaret 130. W wieku 16 lat trafiła do łódzkiej szkoły tańca Project Salsa dołączając do formacji Girls Only oraz Fame Art. Tańczyła wiele stylów ale żaden z nich nie zawładnął jej sercem tak jak salsa i bachata. Dzięki swojej ciężkiej pracy i umiejętnościom w 2015 roku Monika została instruktorką Bachaty. Jest założycielką dwóch prężnie działających i odnoszących sukcesy w całej Polsce formacji tanecznych – Bachata Team Łódź oraz Project Ladies. Monika współpracuje z wieloma szkołami tańca i organizatorami festiwali z całej Polski. Wraz ze swoim partnerem Danielem Rojewskim szkoli miłośników bachaty i zaraża ich swoją pasją do tańca. Stale rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w licznych warsztatach i festiwalach z instruktorami światowej klasy, a swoją pasją i energią pragnie zarażać innych. Najważniejsze w tańcu są dla niej emocje, porozumienie, dynamika i estetyka. Jej styl tańca określa się jako bardzo sensualny, delikatny i kobiecy.

Daniel Rojewski:
Założyciel szkoły Latin Dance Academy, magister inżynier oraz dyplomowany pedagog. Licencjonowany instruktor tańca i fitnessu. Z tańcem zaprzyjaźnił się już w dzieciństwie, rozpoczynając swą przygodę od tańca towarzyskiego oraz nowoczesnego. Po kilku latach jego zainteresowanie przyciągnęły takie techniki, jak: salsa, bachata, kizomba i afro. Jego ulubionym stylem salsy jest niezmiennie LA, ale najbliższa jego sercu jest bachata, a szczególnie styl sensual, który stara się wciąż rozwijać, szkoląc się u najlepszych zagranicznych instruktorów, oraz promować na polskiej scenie tanecznej. Wieloletni tancerz Formacji Salsowej oraz instruktor w Studio Tańca Project Salsa do lipca 2017 roku. Założyciel formacji tanecznej Bachata Team Łódź, odnoszącej sukcesy w całej Polsce. Czynnie uczestniczy w różnego rodzaju pokazach i konkursach tanecznych oraz np. Bachata Stars Polska. Instruktor licznych warsztatów, m.in. podczas Latino Festiwalu, El Sol Bachata Days, a także obozów tanecznych w kraju i za granicą.

 

Scroll to Top