Lekcje Otwarte z Modern Jazz i Contemporary już 16 marca w DANCE#LOVEit

lekcje-otwarte-contemporary-danceloveit
Lekcje Otwarte z Modern Jazz i Contemporary już 16 marca 2019 w studiu tańca DANCE#LOVEit i to wraz z nadejściem wiosny. Często dostajemy od Was telefony z pytaniem, czy możecie dołączyć do obecnych kursów z kategorii tanów jazzowych. Ale jednocześnie nie jesteście przekonani, obawiając się, że poziom zajęć zaszedł już za daleko… i że sobie po prostu nie poradzicie.  Wychodząc na przeciw waszym wątpliwościom, organizujemy dla Was 16.03. w sobotę dwie lekcje otwarte na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym. O 15:00 zapraszamy na Modern Jazz basic, a o 16:00 na Contemporary – level średniozaawansowany. Można skorzystać z obydwu lekcji całkowicie za free. łap znajomego i wpadaj na sobotnie Lekcje Otwarte.
PROGRAM LEKCJI OTWARTYCH:
-> 15:00 Modern Jazz – podstawy
-> 16:00  Contemporary średniozaawan.

A jak już sprawdzisz podczas jazzowych Lekcji Otwartych, czy taniec współczesny to właśnie twoje flow i czy zajęcia są dostosowane do twojego poziomu, możesz dołączyć do jednej z grup zajęciowych prowadzonych przez Ewelinę:

-> 18:30 – 20:00 Contemporary młodzież / dorośli – grupa średniozaawansowana
-> 17:00 – 18:30 Modern Jazz dla młodzieży – grupa podstawowa
-> 18:00 – 19:30 Contemporary dla młodzieży – grupa podstawowa
-> 19:30 – 20:45 Contemporary dla dorosłych – grupa podstawowa

Jeśli masz pytania, dzwoń bezpośrednio do pod numer tel.: 662019902

Kilka słów o instruktorce Ewelinie Tomiczak:
Zajęcia poprowadzi dla Was spec od tańców jazzowych w DANCE#LOVEit – Ewelina Tomiczak. 
Kto bierze lub brał udział w kursach Ewel, wie jak wiele można z nich wyciągnąć wiedzy i umiejętności. Specjalizację taneczną robiła w Opolu podczas dwuletniej nauki m.in. reżyserii tańca, klasyki, jazzu, tańca ludowego i współczesnego.  W ciągu roku sama organizuje kilkanaście warsztatów z najlepszymi instruktorami modern i contemporary.

Nieustannie się szkoli i podnosi swoje umiejętności m.in w Polskim teatrze Tańca oraz Kieleckim Teatrze Tańca. Na swoich zajęciach dużą wagę przywiązuje nie tylko do choreografii ale także budowania świadomości oraz intencji ruchu. W DANCE#LOVEit prowadzi – jazz, contemporary, modern, body shape, balet dla dzieci, jazz dla dorosłych. Jest trenerem i choreografem zespołów tańca współczesnego w DANCE#LOVEit: Małej Sigmy, Sigmy i Modern Motion. Jej formacje zdobywają najwyższe miejsca i wyróżnienia w kolejnych festiwalach tanecznych, zaś choreograficzne inspiracje niesamowicie urzekają.

Cennik zajęć:
Ceny zajęć Modern Jazz / Contemporary oraz Contemporary dla dorosłych w zakładce
Oferta studia / Cennik

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami:
https://www.facebook.com/events/253329782210437/

To jak? Wpadacie? Zapraszamy! 🙂