Bachatowy Open Day w DANCE#LOVEit

bachata open day bielsko-biała
BACHATOWY OPEN DAY z Anią i Piterem, to niepowtarzalna okazja dla miłośników rytmów latino, aby całkowicie za darmo “spróbować” zajęć BACHATY FLOW w parach prowadzonych w DANCE#LOVEit pod okiem naszych super instruktorów. BACHATA OPEN DAY jest adresowany zarówno dla tancerzy początkujących, jak i tych już tańczących Bachatkę. Na każdy z poziomów wyznaczona jest odpowiednia godzina lekcyjna.  Biorąc udział w zajęciach otwartych, możesz nie tylko bez zobowiązań sprawdzić w jaki sposób nasi nauczyciele prowadzą kursy, ale sprawdzić też czy taki styl jak Bachata rzeczywiście przypada Ci do gustu.

Bo historie są różne. Może być na przykład tak, że Twoja Pani chce nauczyć się tańczyć w parze, a Ty siebie w tym kompletnie nie widzisz. Ale nie chcesz jej pochopnie odmówić… I właśnie wtedy Bachatowy Open Day to świetna okazja, by sprawdzić to. Może być tak, że po takich dniach otwartych po prostu nabierzesz pewności, “że właśnie tak” – chcesz to tańczyć lub “że właśnie nie” – nie chcesz tego tańczyć, bo to nie dla ciebie. Albo inna historia… Wiesz, że twoja koleżanka tańczy Bachatę, wychodzi na bachatowe imprezy, jeździ na festiwale, nawet zazdrościsz jej tego trochę, też byś tak chciała. Wpadnij więc na Bachatowy Open Day, bo podczas tych zajęć otwartych dowiesz się, czy rzeczywiście będzie Ci to sprawiać taką frajdę, jak przypuszczasz. My jesteśmy pewni, że tak dokładnie będzie, ale…  ale może jednak po tym spotkaniu stwierdzisz, że to dla Ciebie zbyt sensualny styl, że Ty masz inne flow i wolisz rozpocząć kurs czegoś bardziej energetycznego… jak Salsa Kubańska? 🙂 Nie dowiesz się, jak to jest z Tobą, póki nie sprawdzisz. Skorzystaj z okazji, którą i dajemy!

A PROGRAM jest bogaty:

➡️ 16:00 Bachata Flow od podstaw – czyli zajęcia w parach dla początkujących
➡️ 17:00 Izolacje + bachata Footwork dla każdego
➡️ 18:00 Bachata Flow poziom open – czyli zajęcia w parach dla tańczących

💣💣💣 Dla uczestników BACHATA OPEN DAY karnety na Bchatę Flow w parach 20% taniej! 🙂

🚸 Bachatowe kursy w DANCE#LOVEit – terminy startu kursów:
➡️ Bachata solo dla Pań (basic) / czwartek 19:00 / start 13.09.
➡️ Bachata solo dla Pań (śreniozaaw.) / środa 19:30 / start 12.09.
➡️ Bachata Flow pary (basic) / czwartek 20:00 / start 20.09.2018
➡️ Bachata Flow pary (średniozaaw.) / środa 20:30 / start 19.09.

Więcej informacji o naszych super instruktorach Bachaty – Ani Mrozińskiej i Piotrku Wróbel na stronie www.danceloveit.pl w zakładce Instruktorzy.

Cennik regularnych kursów:
➡️ karnet 75zł – 4 wejścia po 90 min – ważny 30 dni
➡️ honorujemy karty Benefit, Fit Profit i OK System

🚸 Lokalizacja: DANCE#LOVEit studio tańca znajduje się na ul. Powstańców Śląskich 6 w Bielsku-Białej

☎️📩 Kontakt: 661162951, danceloveit.info@gmail.com lub przez facebooka studia

Zapraszamy! 🙂