Dni otwarte w studiu tańca DANCE#LOVEit

grafik-dni-otwartych-danceloveit-www

czyli cały weekend warsztatów za FREE!

Już 8-9.09.2018 zapraszamy na DNI OTWARTE naszego studia! Ponad 10 godzin zajęć, 7 instruktorów, 2 panele warsztatowe, zniżki na karnety i nagrody do rozlosowania, a to wszystko całkowicie bezpłatnie. Nie możecie tego przegapić!

Panel jazz & street 

Dni otwarte rozpoczniemy od panelu jazz & street. Zajęcia w tym cyklu odbędą się w sobotę 8.09, a poprowadzą je Ewelina Tomiczak, Gosia Go Tracz i Tommy Tomo Podgórski. Dziewczyny prowadzą zajęcia w naszym studio już od dawna, możecie je znać z takich formacji jak Sigma, Modern Motion (Ewelina), czy Mad Moves (Gosia). Tomek jest nowym członkiem naszego zespołu, ale już może pochwalić się świetnym kontaktem z naszą młodzieżą, ponieważ prowadził zajęcia na letnim obozie tanecznym dla dzieci i młodzieży DANCE#LOVEit camp.

Panel latino

Panel latino to coś, czego zdecydowanie nie brakuje w naszym studio, nie mogło go więc zabraknąć również podczas dni otwartych. Większość zajęć z tej kategorii odbędzie się w niedzielę 9.09. Warsztaty będą prowadzone zarówno w parach, jak i solo, nie zabraknie także zajęć tylko dla pań. Próbkę swoich lekcji w tym panelu zaprezentują: Joanna Sieja, Anna Mrozińska oraz Krysia i Marcin Aksamit.

Dni otwarte także dla dzieci

Oferta naszego studia jest tak szeroka, że trudno zaprezentować wszystko podczas jednego weekendu. Oprócz prowadzenia zajęć dla dorosłych nasi instruktorzy mogą pochwalić się świetnym kontaktem z dziećmi! Dlatego zdecydowaliśmy, że najmłodsi będą mogli korzystać z bezpłatnych zajęć aż cały tydzień! Więcej informacji na ten temat i szczegółowy grafik pojawi się już niebawem.

Nasi instruktorzy mają wzięcie!

Naszą kadrę tworzą ludzie, którzy nie tylko posiadają wysokie kwalifikacje i doświadczenie, ale także mnóstwo pozytywnej energii, zapał do pracy i pasję. Oprócz prowadzenia regularnych zajęć chętnie biorą udział w licznych warsztatach, festiwalach i wyjazdach tanecznych, podczas których szkolą innych, a także podwyższają swoje umiejętności. Zebrać wszystkich naszych instruktorów w jednym miejscu o jednej porze, to sprawa do prawdy nie prosta, dlatego niestety podczas dni otwartych zabraknie jednego z naszych instruktorów. Piotrek Wróbel, który w naszym studio prowadzi zajęcia z Bachaty w parach (z Anią Mrozińską) oraz Ruedę For Fun, w tym terminie będzie prowadził zajęcia w Bułgarii podczas Summer Salsa Trip. Ale nic straconego! W ramach dni otwartych będziecie mogli bezpłatnie skorzystać z pierwszych regularnych zajęć Bachaty w parach od podstaw, które wystartują jak tylko Piter wróci z wojaży!

Dni otwarte w grafiku:

SOBOTA 8.09.2018
-> 11:00    Jazz / Modern Jazz (od podstaw) Ewelina Tomiczak
-> 12:00    Contemporary (poziom średnio zaawansowany) Ewelina Tomiczak
-> 13:00    Dancehall (poziom open) Gosia Go Tracz
-> 14:00    Hip-Hop (poziom open) Tommy Tomo Podgórski
-> 15:00    Reggaeton / Izolacje (poziom średnio zaawansowany) Asia Sieja
-> 16:00    Salsa Lady Styling (poziom open) Asia Sieja

NIEDZIELA 9.09.2018
-> 12:00   Reggaeton / Izolacie (od podstaw) Asia Sieja
-> 13:00   Bachata solo (od podstaw) Ania Mrozińska
-> 14:00   Salsa solo (poziom open) Asia Sieja
-> 15:00   Salsa w parach (od podstaw) Krysia i Marcin Aksamit
-> 16:00   Salsa w parach (poziom średnio zaawansowany) Krysia i Marcin Aksamit

ZAPRASZAMY

DANCE#LOVEit studio tańca znajduje się w Bielsku-Białej przy ul. Powstańców Śląskich 6. W razie pytań zapraszamy do kontaktu drogą mailową: danceloveit.info@gmail.com lub telefonicznie: 692294156 (Katarzyna Damek), 661162951 (Joanna Sieja). Do Waszej dyspozycji jesteśmy także na portalu społecznościowym Facebook: https://www.facebook.com/danceloveit/

Zachęcamy również do śledzenia oficjalnej strony wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/168175280640172/

Do zobaczenia!