W skład kadry DANCE#LOVEit wchodzi kolejny instruktor, a ofertę studia poszerzamy o zajęcia Hip-Hopu dla dzieci i młodzieży

07
Milo nam poinformować, że kadra instruktorska DANCE#LOVEit powiększyła się o kolejnego super instruktora. Tym razem wzbogacamy naszą ofertę o zajęcia Hip-Hopu dla dzieci i młodzieży. Od tego sezonu poniedziałkowe lekcje Hip-Hopu w DANCE#LOVEit poprowadzi Tomek Podgórski.

Na co dzień pełen dobrej energii instruktor street dance’u.  Jego lekcje odbywają się w przyjemnej atmosferze, on sam zaś z roku na rok co raz szerzej rozbudowuje swoje zaplecze pedagogiczne. Tomek ma świetny kontakt z młodzieżą i z dziećmi. Oprócz tego, że uwielbia uczyć, jest również założycielem Szkoły Tańca i Ruchu DANCE 4 YOU w Żywcu. Przez ostatnie 9 lat tańczył w mocnej bielskiej formacji hip-hopowej „So What?!”, gdzie m.in. pod okiem Doroty Rychty rozbudowywał swój warsztat taneczny. Przez lata szkolił się na różnych obozach i campach tanecznych. Sam również prowadzi swoją formację dziecięcą TDK CREW. Ze wspomnianymi zespołami, zarówno jako tancerz, jak i jako trener młodszych formacji, zdobywa pierwsze miejsca w festiwalowych konkursach. Pełen uśmiechu, pasji i pozytywnego nastawienia.

Bardzo cieszymy się, że Tomek od tego semestru ( 2018/2019) wchodzi w skład instruktorskiej kadry DANCE#LOVEit. Był już z nami na obozie DANCE#LOVEit camp jako instruktor tańca i wychowawca kolonijny. To była świetna okazja, by przekonać się do współpracy z nim, ale też do jego pedagogicznych umiejętności. Tym bardziej polecamy zajęcia taneczne, które Tomasz poprowadzi od tego sezonu w DANCE#LOVEit. A będzie to:
– Hip-Hop dzieci 5-7 lat,
– Hip-Hop dzieci 8-12 lat,
– Hip-Hop dla młodzieży powyżej 13 lat

Zapraszamy też na Dni Otwarte podczas, których Tomek 08.09.2018 w sobotę poprowadzi zajęcia Hip-Hopu dla młodzieży (więcej o Dniach Otwartych w zakładce Aktualności oraz w wydarzeniu na Facebooku) oraz na darmowe lekcje Hip-Hopu dla dzieci 5-7 lat oraz 8-12 lat, które Tomasz poprowadzi 10.09.2018 w ramach Tygodnia Otwartego na zajęcia taneczne dla dzieci w naszym studiu. O wspomnianym wyżej Tygodniu Otwartym (10-14.09) na zajęcia dla dzieci w DANCE#LOVEit napiszemy nieco więcej w najbliższych dniach tu na www i na fb studia. Bądźcie czujni! 🙂

08