fbpx

Letni obóz taneczny – DANCE#LOVEit camp 2021 – uruchamiamy zapisy – wykorzystaj Bon Turystyczny

DANCE#LOVEit camp 2021, czyli już po raz czwarty wyjeżdżamy w góry wzmacniać taneczny talent, podnosić artystyczne umiejętności i rozwijać koncentrację na celu.  A przy tym wszystkim wypocząć w ładnym otoczeniu i dobrze bawić się. IV letni obóz taneczny dla dzieci i młodzieży odbędzie się w dniach 16-24.07.2021 w Murzasichle w pensjonacie “U Tośki”. W tym roku stawiamy przede wszystkim na profil modernowy, co oznacza, że większość zajęć będzie odbywać się w zakresie tańca współczesnego. modern, contemporary na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym. W ramach ogólnego rozwoju tanecznego, oprócz zajęć z modernu, contemporary i klasyki, planujemy również zajęcia m.in. z podstaw hip-hopu, salsy i innych tańców latynoskich, izolacji ciała i stretchingu. W tym roku wprowadzamy także zajęcia z musical dance.

Więcej o samym ośrodku “U Tośki”, o jego usytuowaniu i atrakcjach na stronie www.utoski.pl. Obóz przewidujemy na około 30 osób.

Tak było podczas naszych poprzednich obozów tanecznych! Poniżej przedstawiamy krótki filmik podsumowujący DANCE#LOVEit camp 2018 i nieco dłuższy – podsumowujący DANCE#LOVEit camp 2020.:

https://youtu.be/AZi9pAyyOwE

https://youtu.be/hafgDa8ebig


—————

Całościowy koszt DANCE#LOVEit camp 2021 to 1700zł:
Wpłatę można uiścić w trzech ratach:
I rata: najpóźniej do 10.05.2021 700 zł
II rata najpóźniej do 24.05.2021 500 zł
III rata najpóźniej do 28.06.2021 500 zł

Zapisując się na nasz obóz możesz wykorzystać 500zł BONU TURYSTYCZNEGO (do uzyskania na stronie ZUSu)

Z dopiskiem:
I rata obóz 2021 / imię i nazwisko dziecka

———————

Wpłaty rat będziemy przyjmować przelewem na konto podane w mailu zwrotnym przesłanym w odpowiedzi na zapis dokonany przez FORMULARZ ZAPISÓW.

Aby powiększyć okno formularza zapisów kliknij w poniższy link:

https://forms.gle/NEKYoNz9PYDsqAqj9

 

dsc_5717
——————————

W kwocie 1700 zł tej zawiera się:

  1. 9 dni pobytu w ośrodku “U Tośki” w Murzasichle w terminie od 16-24 lipca 2021 pt-sb wraz z pełnym wyżywieniem; czyli ze śniadaniem, obiadem, kolacją www.utoski.pl
  2. 40 godzin zajęć tanecznych w różnych stylach: w programie warsztatów przede wszystkim taniec współczesny, modern, contemporary na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym, podstawy klasyki, podstawy dancehallu i hip-hopu, podstawy salsy, bachaty, izolacje ciała, stretching, w planach mamy także zajęcia z akrobatyki
  3. zajęcia podczas DANCE#LOVEit camp 2021 poprowadzi kilku wykwalifikowanych instruktorów tańca, w tym nasi goście. Wśród zaproszonych i potwierdzonych instruktorów są:

-> Ewelina Tomiczak Modern / Contemporary – specjalizację taneczną robiła w Opolu podczas dwuletniej nauki m.in. reżyserii tańca, klasyki, jazzu, tańca ludowego i współczesnego. Szkoliła się także m.in w Polskim Teatrze Tańca oraz Kieleckim Teatrze Tańca. Trener i choreograf dwóch modernowych formacji w szkole tańca DANCE#LOVEit: SIGMA i SIGMA JUNIOR, z którymi zajmuje czołowe miejsca w konkursach na ogólnopolskich festiwalach tanecznych.

 

-> Michał Przybyła Taniec współczesny – jest absolwentem studiów licencjackich na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi w zakresie tańca i choreografii. Studiował na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Media Interaktywne i Widowiska. Jest dwukrotnym stypendystą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Ukończył program MASA organizowany przez Kibbutz Contemporary Dance Company w Izraelu oraz staż w KCDC. Był choreografem i reżyserem spektaklu „MOVE do mnie” w Łodzi, który stworzył wraz z grupą Urban Movement w 2016 roku. W 2018 roku rozpoczął projekt „Inicjatywa żywa” skierowany do tancerzy i osób
niepełnosprawnych fizycznie.

W latach 2016-2020 był artystą tancerzem w Polskim Teatrze Tańca w Poznaniu, z którym brał udział m.in. w Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Tańca w Lublinie i Międzynarodowym Festiwalu Sztuki w Szanghaju w Chinach. Współpracował z takimi artystami jak: Yoshiko Waki, Rami Be'er, Jo Strømgren, Maciej Kuźmiński, Ewa Wycichowska, Jacek Przybyłowicz, Aleksandra Dziurosz, Marta Ziółek, Tomasz Bazan, Iwona Pasińska, Elwira Piorun.
Dwukrotnie uczestniczył w warsztatach Vertigo Masterclass w Izraelu.

Od 2020 roku prowadzi swój autorski cykl rozmów z artystami sztuki tańca: Ciało doskonałe, na portalu taniecPOLSKA.pl , współpracuje z Krakowskim Teatrem Tańca, Krakowskim Centrum Choreograficznym, Teatrem Tańca Zawirowania. W październiku 2020 roku był tancerzem w The Royal Theatre of La Monnaie w operze „Die tote Stadt” w reżyserii Mariusza Trelińskiego oraz choreografii Tomasza Wygody.

W 2020 roku otrzymał stypendium twórcze Miasta Kraków oraz został rezydentem Centrum Teatru i Tańca w Warszawie, gdzie stworzył spektakl „Symetria”. Został także stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wraz z Dominikiem Więckiem jest rezydentem TanzFaktur w Köln w Niemczech w ramach programu INKUBATOR 2020.

 

-> Maciej CierzniakModern / Taniec współczesny – Absolwent Państwowej Szkoły Baletowej w Bytomiu. Pracował m.in. w: Operze Śląskiej w Bytomiu, Operze Bałtyckiej w Gdańsku oraz w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu, w którym stworzył choreografię do spektaklu Umwuka. Współpracował z Operą Wrocławską, z Instytutem im. Jerzego Grotowskiego.

Prowadzi zajęcia z tańca współczesnego i klasycznego w różnych szkołach w kraju. Występuje także jako tancerz z ogniem. W Teatrze Rozrywki w Chorzowie dla zespołu baletowego prowadzi lekcje w technice tańca współczesnego, dla zespołu aktorskiego zajęcia z ekspresji ruchu. Na Małej Scenie Teatru Rozrywki można zobaczyć jego autorskie spektakle: „Osobowość zaburzona”, „Człowiek, najbardziej niebezpieczne ze zwierząt”, „Bajka o Małym Złomiarzu” oraz „Nieodkryty świat”

Stypendysta Marszałka Województwa Śląskiego w Dziedzinie Kultury 2017. Stypendysta Programu Przekwalifikowania Zawodowego tancerzy Instytutu Muzyki i Tańca w Warszawie. W ramach programu stypendialnego „Kultura w sieci” stworzył projekt „Ruch Pokojowy”

Ukończył kurs „Joga w profilaktyce i terapii” w Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. K. Goduli w Chorzowie, oraz Kurs Trenera Personalnego w Akademii Super Trainer.

 

-> Dawid Bawor Street Dance / Musical Dance – instruktor szkoły tańca DANCE#LOVEit. Student animacji społeczno-kulturalnej, tancerz, instruktor tańca, choreograf musicalowy oraz poszukiwacz artystycznych talentów. Kreatywny i twórczy, zarażający bliskich miłością do tańca i życia, bezustannie dążący do perfekcji. To człowiek wrażliwy na sztukę oraz prawdziwe i szczere emocje.

Jako trener grup dziecięcych i młodzieżowych stawia przede wszystkim na wszechstronność oraz holistyczny rozwój swoich podopiecznych. Od wielu lat związany tanecznie z Cieszynem, gdzie prowadzi swoje młodzieżowe formacje FRESH CREW, Dollarki. Zespoły te cieszą się licznymi zwycięstwami na ogólnopolskich turniejach tańca.

Dawid Bawor zdobył najwyższą klasę narodową w tańcach latynoskich i dwukrotnie zdobył Puchar Śląska w tańcu towarzyskim.

Współpracował przy produkcji filmu bollywoodzkiego THE RHYTHYM. Tancerz, ale też i choreograf w programach rozrywkowych stacji TVN. Twórca projektu BITWA NA NOGI. Niewątpliwie, można określić go mianem duszy artystycznej. W swoich przedsięwzięciach łączy zarówno elementy taneczne, jak i wokalne oraz aktorskie, stąd jego wielkie zamiłowanie do musicalów i otwartych form artystycznych.

 

-> Joanna SiejaSalsa, style latino – właściciel szkoły tańca DANCE#LOVEit, tancerka specjalizująca się w tańcach kubańskich oraz innych latynoskich, czyli min. w Salsie, w Reggaetonie, w Cha-chy. Współzałożycielka eventowej grupy tanecznej Diamonds. Występowała i prowadziła zajęcia na wielu festiwalach salowych w Polsce. Zdobywczyni I miejsca w konkursie Formacje podczas Warsaw Salsa Festival, zdobywczyni II miejsca w contestach na improwizację podczas Reggaeton vs Dancehall.

 

4. do dyspozycji mamy ośrodek z dużą wyposażoną salą taneczną, basenem, jacuzzi, polami do gier i zabaw na powietrzu

5. wycieczka krajoznawcza na Podhale wraz z transportem, biletami wstępu i opieką przewodnika. Czyli chill out w ramach wytchnienia i regeneracji od wysiłku fizycznego

6. oprócz warsztatów tanecznych w programie obozu także: czas spędzony na opalaniu i w basenie, ogniska z pieczeniem kiełbasek, kreatywne zabawy typu Mam Talent, Bitwa Taneczna, dyskoteki

7.  w cenie również transport autokarem z Bielska-Białej do Murzasichle i z Murzasichle do Bielska-Białej.

8. ubezpieczenie NW

9. głównym organizatorem imprezy turystycznej jest Biuro Podróży Polan Travel z Bielska-Białej http://www.polan-travel.com.pl/

10. więcej informacji o DANCE#LOVEit camp 2020 pod nr tel. 661162951, 662019902, mailowo

 

Obejrzyj zdjęcia w GALERII – tam znajduje się cala foto relacja z obozu DANCE#LOVEit camp 2019

dsc_5580 dsc_5552 dsc_5624 dsc_5704 dsc_5752 dsc_5689 danceloveit-camp-murzasichle-zakopanem-oboz-taneczny-dla-dzieci-mlodziezy4 danceloveit-camp-murzasichle-zakopanem-oboz-taneczny-dla-dzieci-mlodziezy4