fbpx

Salsa Solo – nowy kurs taneczny dla pań

Zapraszamy Was na SALSĘ SOLO od podstaw, czyli kurs iście kobiecy i gorąco latynoski już od  4 marca w szkole tańca DANCE#LOVEit. Poczuj z nami gorące, karaibskie flow w każdy czwartek o 18:00. Czekamy na Ciebie na sali!

Czego spodziewać się po kursie?

Podczas kursu salsa solo dla pań z pewnością nauczysz się nowych i gorących kroczków latynoskich, które pozwolą Ci poczuć się bardziej kobieco. Rozruszasz całe swoje ciało – od stóp do głów. Udoskonalisz swoje ruchy bioder, ramion i poprawisz ogólną koordynację ciała. Wszystko to z domieszką cha-chy, reggeateonu i samby!

Po kursie salsa solo twoje ciało z pewnością odwdzięczy się zarówno w kwestii ruchowej jak i poprawy fizycznej. Dodatkowo…któż nie chciałby poczuć się wyjątkowo na parkiecie? Piękne panie – to czas na Was! Podaruj sobie chwilę kobiecego relaksu w rytm muzyki i w doborowym towarzystwie.

Kto poprowadzi kurs?

Zajmie się Tobą nasza studyjna ekspertka w temacie salsy – Asia Sieja. Stałym kursantom szkoły DANCE#LOVEit z pewnością jest dobrze znana. Jej wieloletnie doświadczenie pomoże Ci zgłębić tajniki salsy solo i zakochać się w tańcu na dłużej. Świetna zabawa na parkiecie gwarantowana.

Zapraszamy już 4 marca 2021 o godzinie 18:00 w czwartek na kurs salsa solo!

LOKALIZACJA

Weekendowy Kurs salsy solo dla pań odbędzie się sali studia DANCE#LOVEit ul. Powstańców Śląskich 6 w Bielsku-Białej II piętro.

CENNIK

  • pierwsze wejście – 10zł
  • pojedyncze – 25zł
  • karnet na 4 wejścia – 80zł
  • karnet na 8 wejść – 120zł

KONTAKT

Masz pytania? Napisz do nas wiadomość prywatną, zadzwoń lub skontaktuj się osobiście!

DANCE#LOVEit studio tańca
tel.: 661162951
www.danceloveit.pl

Nie czekaj! Zapisz się przez formularz na naszej stronie internetowej! (www.danceloveit.pl-> zakładka GRAFIK). Salsowe rytmy czekają właśnie na Ciebie!