Salsa Kubańska w parach – kurs od podstaw

salsa-kubanska-w-parach-start-kursu
Salsa Kubańska w parach – start nowego kursu już w ten wtorek, czyli last minute to join. Ogłaszamy ostatni moment na dołączenie do nowiuśkiego kursu Salsy Cubany, który startuje od 16.10.2018 w każdy wtorek o 20:15. Przeciągaliśmy troszkę rozpoczęcie tego kursu, bo zależało nam na podciągnięciu frekwencji panów do pań.  Teraz mamy już fajną grupę “do pary”,  a Ty możesz stać się jej częścią. Zapisy są obowiązkowe (ZAPISY)

Skorzystaj już teraz z ostatniej okazji na wystartowanie z nauką Salsy w zaproponowanym terminie. Potem już z każdym tygodniem będzie co raz trudniej odnaleźć się na zajęciach, bo jak wiadomo, dobrze przerobione podstawy są najważniejsze. Salsa Kubańska w parach to świetna opcja na jesienne i zimowe wieczory. I zapewniamy, że wiek nie gra tu większego znaczenia, ponieważ Salsę tańczą ludzie o różnej metryce. Więc nie ważne czy masz 20 lat czy 50 lat, ten kurs jest dla Ciebie. A dlaczego tak jest? Bo Salsa to dorobek Latynosów, a Kubańczycy są młodzi i szczęśliwi duchem przez całe swoje życie.  🙂 

➡️ start 16.10.2018
➡️ w każdy wtorek o 20:15
➡️ kurs od podstaw
➡️ nie potrzebujesz partnera, możesz zapisać się solo, bo salsy uczymy się zmieniając się w parach
➡️ zajęcia prowadzą Krysia i Marcin Aksamit – spece od kubańskiej Salsy i Sonu
➡️ zapisy obowiązkowe przez zakładkę ZAPISY
➡️ karnet 4 x 90min ważny 30 dni 75zł, akceptujemy karty Benefit, Fit Profit, Ok System
➡️ lokalizacja: sala DANCE#LOVEit studio tańca, ul. Powstańców Śląskich 6 Bielsko-Biała
➡️ tel. 661162951, danceloveit.info@gmail.com
➡️ najbliższa salsoteka w Nowym Klubie (CH Sfera): 23.11.2018 (info na fb i www.danceloveit.pl)

Czy warto tańczyć Salsę? Jeśli chcesz nauczyć się tańczyć na każdym parkiecie (nie tylko na tym, na którym rozbrzmiewają rytmy latino), jeśli chcesz nauczyć się czegoś nowego, fajnie spędzać jesienne i zimowe wieczory, poznać nowych ludzi, wprowadzić więcej niewymuszonej aktywności fizycznej w swój tygodniowy grafik, a przy tym dobrze się bawić… to warto! I to właśnie zapewnią Ci wtorkowe zajęcia Salsy Kubańskiej w parach prowadzone w naszym studiu przez Krysię i Marcina Aksamit.

Jeśli dalej nie jesteś przekonany, czy Salsa Kubańska w parach jest dla Ciebie, wpadnij koniecznie na jedną z naszych salsotek i przekonaj się, że taniec jest fajny. Nie obawiaj się – tu nikt nikogo nie będzie zmuszał do tańczenia na siłę 🙂 Każdy tańczy tylko wtedy, kiedy ma na to ochotę. Chcesz wpaść tylko napić się drinka lub soczek i popatrzeć sobie, jak inni tańczą? Zapraszamy! Najbliższa impreza wypada na 23.11.2018 w Nowym Klubie (Centrum Handlowe Sfera).  Nasze salsoteki są jak Latino party, tylko na parkiecie rozbrzmiewa głównie salsa kubańska, bachata i reggaeton, do której miłośnicy salsy tańczą, tańczą tańczą 🙂 A jak Ci się znudzą rytmy latino, zawsze możesz przejść na klubową salę obok do Klimatu. Za wstęp płacisz tylko raz.