Salsa w parach by Krysia i Marcin Aksamit – start nowego kursu 24.09.2019 we wtorki o 20:00

salsa-w-parach-kubanska-cubana-krysia-i-marcin-danceloveit-bielsko-biala
Salsa w parach to świetna alternatywa na aktywne spędzanie wtorkowych wieczorów.
Chcesz nauczyć się tańczyć? Chcesz spędzić czas z mężem, z przyjaciółmi albo poznać całkiem nowych ludzi? Chcesz sprawdzić, co sprawia, że południowcy są tak pozytywnymi i rozluźnionymi ludźmi? Wpadnij na kurs Salsy Kubańskiej w parach.

Już 24.09.2019 startujemy z nowiuśkim kursem Kubańska Salsa w parach od podstaw. Kurs będzie odbywał się w każdy wtorek o 20:00, będzie trwał 75 min. Zajęcia poprowadzą bielscy spece od salsy i sonu kubańskiego – Krysia i Marcin Aksamit. Więcej o samych instruktorach przeczytasz w zakładce Instruktorzy.

Jeśli nie masz swojej pary, nie przejmuj, bo zapisy przyjmuje w parach i solo. Zawsze lepiej zapisać się w parze, bo to od razu wyrównuje nam frekwencję panów do pań. Ale nie musisz się tym przejmować, bo my dopilnujemy, aby kursantów obu płci było po równo 🙂 To warunek startu kursu.

 

ZAPISY:

zapisy na wszystkie zajęcia w nowym sezonie prowadzimy przez zakładkę ZAPISY

 

POTRZEBUJESZ BY CIĘ PRZEKONAĆ? 🙂

Weź udział w bezpłatnych zajęciach podczas DNIA OTWARTEGO w DANCE#LOVEit – 08.09.2019. Salsa w parach poziom od podstaw – 15:00
Salsa w parach poziom open / średniozaawans. – 16:00

Więcej informacji o Dnia Otwartego jest tu – kliknij w link: https://danceloveit.pl/dzien-otwarty-studiu-tanca-danceloveit-08-09-2019-karnety-tansze-o-20/

 

Wpadnij na imprezę

Jeśli dalej nie jesteś przekonany, czy Cuban Salsa w parach jest dla Ciebie, wpadnij koniecznie na jedną z naszych salsotek i przekonaj się, że taniec jest fajny. Nie obawiaj się – tu nikt nikogo nie będzie zmuszał do tańczenia na siłę 🙂 Każdy tańczy tylko wtedy, kiedy ma na to ochotę. Chcesz wpaść tylko napić się drinka lub soczek i popatrzeć sobie, jak inni tańczą? Najczęściej imprezujemy w klubie Klimat w kreślonych terminach. Terminy imprez salsowo-bachatowych ogłaszamy w zakładce Aktualności i jako wydarzenie na Facebooku studia tańca DANCE#LOVEit. Zapraszamy!

 

Dalej potrzebujesz by cię przekonywać? 🙂

Obejrzyj filmik z wesela

To jeszcze obejrzyj ten filmik… 😉 Takie rzeczy dzieją się na imprezach, rynkach, w restauracjach, totalnie spontanicznie, kiedy Ty i twoi znajomi potrafią tańczyć salsę. Wszystkie figury to totalna improwizacja, pan prowadzi, pani podąża za prowadzeniem. Czasem też Panie prowadzą panie 😉 I jest fajnie! 🙂

 

A JEŚLI JUŻ TAŃCZYSZ SALSĘ…

… i szukasz dla siebie zajęć, podczas których możesz kontynuować kurs, to zapraszamy Cie do grupy Cuban Salsy w parach o poziomie OPEN / średniozaawansowanym we wtorki o 18:45 – start 03.09.2019 (prosimy o zapisy (zakładka ZAPISY) i kontakt telefoniczny w sprawie dołączenia do tej grupy).

Zapraszamy! 🙂