fbpx

Modern dance w DANCE#LOVEit – od szkółki baletowo-modernowej dla 5-latków po Contemporary dla dorosłych

Modern w DANCE#LOVEit
Sezon taneczny ruszył pełną parą, a wraz z nim cykl zajęć modern z Eweliną Tomiczak w Bielsku-Białej! Zapraszamy na zajęcia modern dance – dla każdego znajdzie się coś dobrego! 🙂 Dopasuj do siebie odpowiedni styl, grupę wiekową oraz godzinę i zakochaj się w tańcu tak jak my! Szkoła tańca DANCE#LOVEit zaprasza!

Ewelina Tomiczak prowadzi zajęcia zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Szeroka gama warsztatów obejmuje: modern jazz, modern/contemporary, czy też body shape. Nasi najmłodsi podopieczni pną się po szczeblach kariery tanecznej, stopniowo przechodząc z rąk Małych Jazzików do formacji młodzieżowej SIGMA. Znajdzie się również coś dla dorosłych i tych, którzy wolą spokojniejsze zajęcia.

MAŁE JAZZIKI – 7-12 lat, podstawy; poniedziałek 16:30, piątek 17:00,

MAŁE JAZZIKI – 7-12 lat, KONTYNUACJA; piątek 18:10

SIGMA – formacja modern, młodzież; poniedziałek 17:40

BODY SHAPE – wzmacnianie stretching; poniedziałek 19:50, czwartek 19:10

SIGMA JUNIOR  – formacja modern dzieci/młodzież; wtorek 17:00

CONTEMPORARY/MODERN – p. średniozaawansowany, młodzież/dorośli; wtorek 19:10

MODERN JAZZ – młodzież, podstawy; środa 17:00

MODERN JAZZ DLA DZIECI – 5/6lat; czwartek 17:00

CONTEMPORARY DLA DOROSŁYCH – p. open, kontynuacja; piątek 19;10

SIGMA – formacja modern, młodzież; sobota 10:00

SIGMA JUNIOR – formacja modern, dzieci/młodzież; sobota 12:00

Zajęcia poprowadzi Ewelina Tomiczak, która dużo wagę przykuwa do świadomości ruchu w tańcu.  DANCE#LOVEit prowadzi – jazz, contemporary, modern, body shape, balet dla dzieci, jazz dla dorosłych. Jest trenerem i choreografem zespołów tańca współczesnego w DANCE#LOVEit: Małej Sigmy, Sigmy i Modern Motion.

ewel-contemporary-seba-stoklosa

W ciągu roku sama organizuje kilkanaście warsztatów z najlepszymi instruktorami modern i contemporary. Nieustannie się szkoli i podnosi swoje umiejętności m.in w Polskim teatrze Tańca oraz Kieleckim Teatrze Tańca.

Ewelina weźmie Was pod swoje skrzydła i wyszkoli na wyjątkowo dobrych tancerzy. Jej pasja i poświęcenie dla tańca bardzo dobrze wpływają na atmosferę na sali. Doświadczenie w zawodzie pomaga w realizowaniu swoich celów artystycznych.

Nie zastanawiaj się! Masz pytania? Odezwij się!

Zapisy na kursy prowadzimy przez formularz w zakładce ZAPISY

https://danceloveit.pl/zapisy-nowy-sezon-2019-2020\

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi zajęciami i naszym GRAFIKIEM. Pamiętaj, nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie przygody z tańcem.