Kurs SALSA SOLO dla kobiet od 01.10.2020

Salsa Solo dla kobiet startuje już 1 października 2020! Na energiczne zajęcia zapraszamy w każdy czwartek o 18:00! Kurs poprowadzi Joanna Sieja.

Sezon taneczny ruszył pełną parą, a my nie zwalniamy tempa! Już niedługo rusza kurs salsa ladies solo, przeznaczony dla spragnionych zmysłowego tańca pań! Jeżeli jesteś kobietą, która uwielbia towarzystwo innych pań, szukasz pomysłu na wyzwolenie energii i kobiecości to kurs salsa solo jest właśnie dla Ciebie! Gwarantujemy wyćwiczenie idealnego i zmysłowego ruchu bioder, koordynację rak i nóg oraz świetną zabawę.

Zapisy na kursy prowadzimy przez formularz w zakładce ZAPISY https://danceloveit.pl/zapisy-nowy-sezon-2019-2020\

Salsa solo to zajęcia dla pań w każdym wieku. Poprzez naukę tańca można wyćwiczyć w sobie umiejętność uwodzenia nim i produktywnie spędzić wolny czas na dobrej zabawie. To idealny kurs dla pań, które znają podstawy salsy i zakochały się w zmysłowych ruchach.

Cennik:
jednorazowe wejście – 20zł
4 wejścia – 60zł
8 wejść – 100zł

Więcej informacji:
tel. 661162951; mail danceloveit.info@gmail.com

Zajęcia poprowadzi nasza wspaniała Joanna Sieja – bank pozytywnej energii!

Asia to głowa naszego studia tanecznego, która specjalizuje się przede wszystkim w stylach kubańskich. Nie wyklucza jednak innych stron tańca. Lubi szkolić się w różnych kierunkach i uczestniczyć w projektach artystycznych różnorakiej maści. Jest współzałożycielką grupy eventowej DIAMONDS, która służy oprawą taneczną na wielu imprezach w mieście i poza nim. W swoich choreografiach i występach lubi przemycać wiele trików, które sprawiają, że kobieta błyszczy na parkiecie, a partner nie może oderwać od niej wzroku.

Uczestniczyła w wielu festiwalach na terenie Polski, brała udział w kręceniu teledysku przez krakowskie Studio Filmowe Punkt Widzenia dla hip-hopowej grupy ADHD z Wrocławia, czy dla grupy o rockowym brzmieniu – Strage. Regularnie prowadzi wiele interesujących zajęć na terenie Bielska-Białej, rozkochując ludzi w tańcu!

asia-sieja-seba-stoklosa-foto

Zapraszamy na SALSA LADIES SOLO w DANCE#LOVEit! Czekamy na Ciebie!

Zapisy na kursy prowadzimy przez formularz w zakładce ZAPISY

https://danceloveit.pl/zapisy-nowy-sezon-2019-2020\

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi zajęciami i naszym GRAFIKIEM. Zakochaj się w tańcu razem z nami 😀