fbpx

Funkcjonowanie studia DANCE#LOVEit względem obostrzeń

Drodzy Tancerze i Rodzice,
kolejny tydzień zajęć przed nami, na które serdecznie zapraszamy, zachowując istotne środki bezpieczeństwa. W dobie pandemii postanowiliśmy zaostrzyć nasze rygory bezpieczeństwa, jednocześnie stosując się do zaleceń rządowych. Oto najważniejsze informacje. Prosimy o zapoznanie się z artykułem.
Na początku pragniemy rozwiać wszelkie wątpliwości – nasze studio funkcjonuje bez zmian.
Obostrzenia z ostatniego tygodnia wprowadzone przez Ministra Zdrowia i Premiera nie dotyczą szkół i klubów zajmujących się tańcem, co zostało wręcz podkreślone w wydanym Rozporządzeniu z 16.10.2020. Dla nas to ulga i sądząc po waszych reakcjach – dla Was również.
W związku z zaistniała sytuacją, pragniemy przypomnieć Państwu nowe zasady, których należy przestrzegać na terenie szkoły tańca DANCE#LOVEit:
  • Prosimy uczestników zajęć oraz ich opiekunów o bezwzględną dezynfekcję rąk oraz zasłanianie nosa i ust w obrębie recepcji.
  • Prosimy o przybywanie na teren szkoły NAJWCZEŚNIEJ 10 minut przed wybranymi zajęciami.
  • Rodzice najmłodszych uczestników zajęć proszeni są o pojawianie się na terenie szkoły NAJWCZEŚNIEJ 10 minut przed zajęciami lub ich końcem.
  • Prosimy o utrzymywanie dystansu społecznego oraz rozsądne podejście do objawów chorobowych.
Wierzymy, że wprowadzone zasady wpłyną pozytywnie na uczestnictwo w zajęciach tanecznych, a zdrowie pracowników oraz tancerzy nie będzie zagrożone. Prosimy o wzajemne zrozumienie i odpowiedzialność personalną.
Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że obowiązkiem każdego uczestnika zajęć tanecznych jest uprzednie zarejestrowanie się na zajęcia przez formularz internetowy. Pomaga nam to usprawnić funkcjonowanie oraz ustalić ilość osób znajdujących się na sali.

Rozszerzona wersja obowiązującego REGULAMINU ZAJĘĆ TANECZNYCH i ogólnej działalności studia w odniesieniu do panującej sytuacji pandemicznej znajduje się pod tym linkiem. Regulamin ten również wisi w wersji papierowej w siedzibie studia tańca DANCE#LOVEit. Prosimy o zapoznanie się https://danceloveit.pl/regulamin-bezpieczny-trening/

Dbajmy o siebie nawzajem,
studio tańca DANCE#LOVEit