Przed-imprezowa lekcja Bachaty w parach od podstaw oraz imprezka salsowo-bachatowa w Nowym Klubie – 12.10.2019 – zapraszamy!

imprezka-salsowo-bachatowa-przed-imprezowa-lekcja-bachaty-w-nowym-klubie-w-sferze
Przed-imprezowa lekcja Bachaty w parach od podstaw to nasza bardzo kusząca propozycja dla jeszcze nie tańczących. Przyjdź 12.10.2019 o 20:00 do Nowego Klubu w CH Sfera i spróbuj podstaw Bachaty. A potem zostań na Imprezce salsowo-bachatowej i ćwicz nabyte umiejętności do białego rana! 😉

Mini lekcję Bachaty poprowadzą dla Was Monika Kostka i Krzysiek Młodzieniak – nowi instruktorzy Bachaty w studiu tańca DANCE#LOVEit. Przed-imprezowa lekcja Bachaty kosztuje 10 zl przy wcześniejszym zapisie i wpłacie oraz 15 zł przy wpłacie na miejscu przed lekcją.

Aby przed-imprezowa lekcja Bachaty w parach miała sens – musimy sprawdzić wcześniej proporcje chętnych na taką lekcję panów i pań. Dlatego prowadzimy obowiązkowe zapisy na mini lekcję Bachaty przez niniejszy formularz.

Jeśli nie masz pary, nie przejmuj się. Przyjmujemy zapisy również solo.

Kliknij w ten link jeśli chcesz powiększyć okno formularza –> https://forms.gle/nJU2k8KHLtkuPYH66

 

A jeśli masz ochotę podjąć bardziej regularne zajęcia z Bachaty od podstaw…

To wspomnieni instruktorzy swój regularny kurs Bachata w parach od podstaw w DANCE#LOVEit poprowadzą od 18.10.2019 w piątki o 19:00. Więcej informacji o starcie regularnego kursu znajdziesz pod tym linkiem:

https://danceloveit.pl/bachata-w-parach-start-nowej-grupy-podstaw/?fbclid=IwAR1MHvKaZM2B5zNcxzx19TzxYHGwTk48PAXhw8BNIXC9QEZCxNe2otTYCHA

 

Oprócz tego 24.09.2019 w DANCE#LOVEit startuje też nowiuśki kurs Salsy Kubańskiej w parach od podstaw. Gdybyś miał ochotę sprawdzić, czy Salsa jest właśnie twoim żywiołem, to… więcej informacji o wtorkowym kursie Salsy o 20:00 i zapisach znajdziesz pod tym linkiem:

https://danceloveit.pl/salsa-w-parach-by-krysia-marcin-aksamit-start-nowego-kursu-24-09-2019-we-wtorki-o-2000/

 

12.10.2019 o 21:00 zapraszamy wszystkich miłośników Salsy i Bachaty na Imprezkę salsowo-bachatową do Nowego Klubu. Nowy Klub znajduje się w Centrum handlowym Sfera na ul. Mostowej 5 w Bielsku-Białej. Z głośników polecą najfajniesze utwory Kubańskiej Salsy, Bachaty, może wpadnie też jakiś utwór reggaetonowy i kizmbowy. No i wiadomo, będą animacje, wołane ruedki i dużo fajnej karaibskiej zabawy 🙂 Nic tak nie rozwija nabytych na kursach umiejętności, jak practis w atmosferze dobrej zabawy! 😉

Salseros i Bachateros łapcie swoich nietańczących znajomych i wpadajcie do Nowego Klubu 12.10.2019! 🙂 Zapraszamy! 🙂