Izolacje ciała w Reggaetonie – nowy 3 miesięczny kurs od podstaw – start 09.10.2019

nowy-kurs-izolacje-ciała-w-reggaetonie-asia-sieja-danceloveit-bielsko-biala
Izolacje ciała w Reggaetonie, to nowość w DANCE#LOVEit! Jak zakręcić kółko klatką i zrobić falkę? Te i inne tematy przerobicie podczas 3-miesięcznego kursu w każdą środę o 18:15 w DANCE#LOVEit w Bielsku-Białej. A wszystko to na bazie Reggaetonu – jego karaibskiego flow i muzyki. Czasem podczas zajęć bardziej skupimy się na ćwiczeniach izolacyjnych, a czasem bardziej pójdziemy w prostą reggaetonową choreografię.
 
To nowy kurs od podstaw skierowany do osób, które chcą nie tylko nauczyć się kręcić klatką, robić falki, kręcić ramionami w różne strony, narzucać rytmiczne uderzenia klatką, ramionami, uruchomić biodra, bawić się płynnością i energią ruchu, ale też rozwinąć swoją koordynację i równowagę, popracować nad podstawową techniką tańca przydatną w każdym stylu. Izolacje ciała to podstawa dla każdego stylu tańca. W oparcie o Izolacje ciała w Reggaetonie przygotujesz ciało pod inne style taneczne, od tańca współczesnego, przez salsę po hip-hop.
 
Wszystko to wyćwiczycie w oparciu o reggaetonowe flow, reggaetonowe figury i balans. Potańczymy pod najbardziej energetyczne kawałki Daddy Yankee, Los 4, Yomil y El Dany, Chacala, Nicky Jam, J. Balvin, El Micha i wielu innych twórców tego gatunku muzycznego.
 
Docelowo osoby zainteresowane dalszą kontynuacją kursu, będą mogły dołączyć do grupy Izolacje ciała – koordynacja i technika tańca w środy o 19:15. To już grupa nieco bardziej rozkręcona w tej formie ćwiczeń. Ale o 18:15 przerobimy bazę, która umożliwi Wam szybkie dołączenie do kolejnej grupy.
 
W skrócie:
Izolacje ciała w Reggaetonie / od podstaw:
-> koordynacja, równowaga, podstawy techniki tańca
-> świetne ćwiczenia w ramach fitnessu
-> środa 18:15
-> start 09.10.2019
-> zajęcia dla kobiet i mężczyzn od podstaw
-> DANCE#LOVEit studio tańca; ul. Powstańców Śląskich 6 Bielsko-Biała
-> zajęcia poprowadzi Asia Sieja, instruktorka związana mocno z salą i innymi pokrywanymi stylami karaibskimi
-> opłata: w formie karnetu na 4 wejścia za 60zł ważnym 30 dni od daty wypisania, honorujemy karty Multisport Plus, Fit profit i smsy Ok System
-> więcej informacji pod nt tel. 661162951, mailowo; danceloveit.info@gmail.com
-> prowadzimy zapisy przez www.danceloveit.pl / zakładka ZAPISY
 
Zapraszamy! 🙂