fbpx

Zawieszenie zajęć w szkole tańca DANCE#LOVEit

Szanowni Kursanci i Rodzice,

Z przykrością informujemy, że zajęcia w szkole tańca DANCE#LOVEit zostają zawieszone do odwołania. Obecna sytuacja epidemiologiczna oraz uwarunkowania prawne są nie do przeskoczenia. Prosimy się o dokładne zapoznanie się z dalszą częścią komunikatu.

W reakcji na Rozporządzenie Rady Ministrów z 23.10.2020 jesteśmy zmuszeni do całkowitego zawieszenia zajęć stacjonarnych do odwołania. Pomimo początkowej rozbieżności informacji prawnych, dotyczących zaistniałej sytuacji epidemiologicznej, na dzień dzisiejszy wiadomym jest, iż funkcjonowanie naszego studia tanecznego nie jest możliwe. W razie jakichkolwiek uwarunkowań prawnych, które pozwoliłyby nam na działalność, wszyscy nasi kursanci zostaną o tym poinformowani.

Jednocześnie pragniemy zapewnić, że ważność wypisanych karnetów zostanie przedłużona – zgodnie z wykupionym pakietem zajęć. Chcemy również zaprosić państwa na Facebooka, na którym znajdą państwo informacje odnośnie kursów online.

W tej chwili możemy Was jedynie zaprosić do uczestnictwa w prowadzonych we wtorki LEKCJACH ONLINE (19:15 Salsa Lady Styling, 20:30 Izolacje ciała ze stretchingiem, zajęcia dostępne są do przerobienia przez cały tydzień na zamkniętej grupie facebookowej, opłaty za zajęcia jak w karnetach 60zł – 4 lekcje i 100zł – 8 lekcji, jednorazowe wejście – 20zł). Osoby, które do tej pory uczestniczyły w zajęciach online, dawały nie raz wyraz zadowolenia co do ich formy, polecamy!

Prosimy o dzielenie się informacjami z innymi Kursantami oraz o mądre podchodzenie do zaistniałej sytuacji.

Pamiętajcie – nigdy nie można zapomnieć o swojej pasji!

Dbajmy o swoje zdrowie i pozostańmy w kontakcie!

Studio tańca DANCE#LOVEit.